معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > آشنایی بیشتر معلمان با فناوری اطلاعات و آموزش الکترونیک

آشنایی بیشتر معلمان با فناوری اطلاعات و آموزش الکترونیک

رییس مرکز هوشمند‌سازی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری همایشی با محوریت فرصت‌های فناوری اطلاعات در امر آموزش و صنعت خبر داد.

امیرهوشنگ تاج‌فر رییس مرکز هوشمند‌سازی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه هما‌یشی در مورد پیشرفت‌ها و فرصت‌های فناوری اطلاعات در دانشگاه فرهنگیان در دست برگزاری است، اظهار داشت: این همایش با همکاری چند دانشگاه دیگر از جمله دانشگاه پیام نور و پژوهشگاه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دوم شهریور ماه سال جاری برپا می‌شود.
وی ادامه داد: پیش از این در مورد چالش‌های بحث فناوری اطلاعات همایش‌هایی برگزار شد، اما در این دوره از همایش به بحث آموزش الکترونیک و تأثیر فناوری اطلاعات در آموزش همچنین، اینترنت اشیا که یکی از محورهای مهم ارتباطات است، پرداخته می‌شود و با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان در امر تربیت معلم مشغول است، بنابراین این محور‌ها در روند آشنایی بیشتر دانشجویان با حوزه فناوری اطلاعات کمک کننده است.
تاج‌فر با اشاره به اینکه محورهای دیگری برای همایش در نظر گرفته شده است، گفت: برنامه‌های جدیدی که در حوزه فناوری اطلاعات وجود داشته و به عنوان فرصت تلقی می‌شوند، امکان ورود به این همایش را دارند.
رییس مرکز هوشمند‌سازی دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: اساتید در حوزه فناوری اطلاعات و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که فعالیت‌هایی در حوزه فناوری اطلاعات و محورهای همایش دارند، امکان شرکت در این همایش برای آن‌ها فراهم است. همچنین تأثیر غیر‌مستقیم فناوری اطلاعات در صنعت و تمامی جوانب آن برای ارائه در همایش مورد توجه قرار گرفته است.
تاج‌فر با بیان اینکه مهلت دریافت مقالات تا ۱۵ تیر ماه اعلام شده است، تصریح کرد: علاوه بر پنل مقالات کارگروه‌های آموزشی برای همایش در نظر گرفته شده است. از این گذشته هیأت داوران از اساتید برتر دانشگاه‌های مطرح کشور محسوب می‌شوند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

کارت کنکور دکتری ۹۷ منتشر شد/ امکان دریافت کارت تا پنجشنبه

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ از امروز اول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *