معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از نیمه اردیبهشت ماه

آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از نیمه اردیبهشت ماه

دانشجوی پزشکی
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت از آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از نیمه اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: دانشجویان تنها از طریق سامانه می توانند درخواست خود را مطرح کنند.

دکتر حمید اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دانشجویان علوم پزشکی که علاقمند به میهمان شدن و یا انتقال به دانشگاه دیگری هستند باید در بازه زمانی ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ تا ۱۵ خردادماه ۹۶ به مدت یک ماه درخواست های خود را صرفا در سامانه اینترنتی ثبت کنند.

وی افزود: از سال گذشته سامانه ثبت درخواستهای میهمانی و سامانه ثبت درخواستهای انتقال در حوزه معاونت آموزشی دانشگاه ها و دانشکده راه اندازی شده است. همچنین این سامانه ها سیستم نرم افرازی مدیریت آموزشی (سما) قابل دسترسی است و درخواست ها صرفا از این طریق قابل پذیرش است.

قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت یادآور شد: پس از ثبت درخواست دانشجویان، تا پایان مردادماه نتیجه بررسی درخواست ها به دانشجویان اعلام می شود. دانشجویان باید دانشگاه مبداء و مقصد خود را انتخاب کنند و در نهایت تصمیم با دانشگاهها است.

اکبری اظهار داشت: سامانه ثبت درخواستهای میهمانی به آدرس: http://Guest.behdasht.gov.ir و سامانه ثبت درخواست های انتقال به آدرس: http://Transmission.behdasht.gov.ir در بازه زمانی که اعلام شد، درخواست های دانشجویان را دریافت می کند.

همچنین ببینید

پذیرش ۱۰ درصد شرکت کنندگان‌ آزمون دکتری در دانشگاه‌ها

معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه ۲۳۵ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *