معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > اجرای طرح های پژوهشی مشترک دانشگاه خوارزمی با دانشگاه‌های اتریش

اجرای طرح های پژوهشی مشترک دانشگاه خوارزمی با دانشگاه‌های اتریش

دانشگاه خوارزمی از اعضای هیات علمی علاقه مند به اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاه‌های اتریش خواست حداکثر تا ۸ مهر ۹۶ طرح های پیشنهادی خود را به دبیرخانه اتریش در این دانشگاه ارسال کنند.

طرح های پژوهشی مشترک دانشگاه خوارزمی با دانشگاه‌های اتریشبه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به نقل از دانشگاه خوارزمی، دانشگاه خوارزمی طبق سیاست مرکز همکاری‌های علمی و بین المللی وزارت علوم به عنوان رئیس کارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری‌های علمی بین المللی با کشور اتریش انتخاب شده است در این جهت در سال۱۳۵۹ ۲هیات اتریشی به تهران سفر کردند و نهایت برنامه جدید مشارکت دو کشور در زمینه آموزش عالی با عنوان impulseiran-austria امضاء شد.

برطبق این برنامه اجرای پروژه‌های مشترک تحقیقاتی بین دانشگاه‌های ۲ کشور با حمایت مالی مشترک ۲کشور و بودجه ۴۰۰ هزار یورویی (۲۰۰ هزارو یورو از طرف وزارت علوم هر کشور) انجام می‌شود، به طوریکه حمایت مالی از پروژه‌های یک ساله (حداکثر۲۰هزار یورو) و حمایت مالی از پروژه‌های دوساله (حداکثر ۳۰،هزار یورو) است که این مبلغ دربرگیرنده تمام هزینه‌های پروژه اعم از خرید تجهیزات، دستیاران پروژه ها، هزینه‌های سفر و را تحت پوشش قرار می‌دهد.

یکی از شروط اصلی این طرح انجام پروژه با هماهنگی و همکاری پژوهشگران اتریشی است لازم به ذکر است تمام هزینه‌های مربوط به پژوهشگران ایرانی توسط وزارت علوم و هزینه‌های مربوط به پژوهشگران اتریشی توسط «آژانس همکاری‌های علمی و بین المللی اتریش» پرداخت خواهد شد.

علوم انسانی و اجتماعی، علوم طبیعی، علوم زیستی، مهندسی و فناوری اطلاعات، علوم پزشکی، آموزش و تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و زمینه‌های دیگر براساس توافق دو جانبه از حوزه‌های مورد نظر برای این طرح‌ها هستند.

تاریخ پذیرش پروپوزال‌ها از۲۵خرداد۹۶ لغایت۸مهر۹۶است اعضای هیات علمی طرح‌های پیشنهادی خود را پس از هماهنگی با یک عضو هیات علمی اترشی و امضاء «توافق نامه بین دو پژوهشگر» به آدرس الکترونیکی دبیرخانه اتریش دراین دانشگاه international@khu.ac.ir ارسال کنند. تمام طرح‌ها پس از جمع آوری درکمیته مشترک با حضور نمایندگان دو کشور بررسی و انتخاب می‌شود.

تمام طرح‌ها پس از جمع آوری در کمیته مشترک با حضور نمایندگان ۲کشور بررسی و انتخاب می‌شود، اعضای هیات علمی علاقه مند به اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک با دانشگاه‌های اتریش حداکثر تا تاریخ هشت مهر۹۶ماه  پیشنهادی خود را به دبیرخانه اتریش در این دانشگاه ارسال کنند.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *