معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > افتتاح دفتر توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا در یزد

افتتاح دفتر توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا در یزد

دفتر توانمندسازی و تسهیل گری کسب وکارهای نوپای فاوا استان یزد در حاشیه نشست شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با حضور استاندار در پارک علم و فناوری یزد افتتاح شد.

54841.jpg

به گزارش ایسنا، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد در هفتمین نشست شورای راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان که در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اجرای طرح تکاپو در استان، امیدواریم به زودی شاهد نتایج خوب و پیشرفت بیشتر استان در حوزه فناوری اطلاعات باشیم که این امر تنها با جدیت و تلاش بیشتر میسر است .

وی با اشاره به وسعت فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات عنوان کرد: استان یزد دارای جایگاه و پتانسیل بسیار خوبی در این عرصه است و همکاری نهادها و دستگاه ها در به ثمر رسیدن طرح تکاپو ضروری است .

استاندار با شایسته توصیف کردن مدل اولیه پیشبرد طرح تکاپو که توسط مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ارائه شد، خواستار هم افزایی بیشتر اعضا در اجرای این طرح شد .

«داریوش پورسراجیان» رییس پارک علم و فناوری یزد نیز در این جلسه عنوان کرد: صندوق پژوهش و فناوری مستقر در پارک، عاملیت‌های خوبی را از صندوق‌های متولی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد و می تواند بر طبق سیاستگذاری شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، منابع را به خوبی به این بخش هدایت کند .

وی با اشاره به تنوع ارائه خدمات در صندوق پژوهش و فناوری بیان کرد: پارک علم و فناوری یزد آمادگی کامل برای حمایت از طرح‌هایی با خطر پذیری بالا را دارد و از ایده‌های اجرایی در این زمینه استقبال می‌کند .

پورسراجیان افزود: تعداد قابل توجهی از شرکت‌های مستقر در پارک، در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند و منابع صندوق پژوهش و فناوری می تواند به سهولت به این حوزه سوق داده شود .

«تقی فرهنگ‌نیا» مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز به تشریح اهداف راه‌اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا استان پرداخت .

گفتنی است، در پایان این جلسه، استاندار یزد و اعضای شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن افتتاح دفتر توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا یزد، از بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری یزد نیز بازدید کردند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برنامه‌های دانشگاه آزاد برای تقویت زبان انگلیسی دانشجویان دکتری

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه ویژه این دانشگاه برای تقویت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *