معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > اقدامات تروریستی تهران ضعف تفکر دشمن را نشان می دهد

اقدامات تروریستی تهران ضعف تفکر دشمن را نشان می دهد

سنندج – ایرنا- رئیس دانشگاه کردستان با اشاره به اقدامات تروریستی اخیر تهران و تلاش رسانه های بیگانه برای تشدید اختلافات قومی و مذهبی در کشور گفت: اینگونه اقدامات ضعف تفکر دشمن را نشان می دهد و نمی تواند خدشه ای در یکپارچگی و اتحاد ملت ایران وارد کند.

فردین اخلاقیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اقدامات تروریستی اخیر تهران ناشی از ضعف و استیصال دشمنان بوده و این حرکات نه تنها در اراده ملت ایران تاثیری نخواهد داشت بلکه نفرت و انزجار آنان از دشمنان را افزایش می دهد.
وی با بیان اینکه کُردها همواره در مبارزه با گروه های تروریستی پیشگام بوده اند و همین قوم در مناطق مختلف از جمله کوبانی، شنگال، سوریه و مناطق دیگر بیشترین آسیب ها را از گروه تروریستی داعش دیده اند ادامه داد: بدون شک امروز دشمن با توطئه چینی نمی تواند میان اقوام مختلف کشور از جمله قوم کُرد تفرقه ایجاد کند.
وی هدف اصلی از حملات تروریستی داعش در تهران را ضربه زدن به امنیت کشور عنوان کرد و افزود: ترفندها و دسیسه های دشمنان برای اختلاف افکنی میان ملت ایران تمام شدنی نیست و هیچگاه نیز به نتیجه نخواهد رسید.
رئیس دانشگاه کردستان اظهار کرد: اقوام ایرانی سال های سال است که با اتحاد و همبستگی در کنار هم بوده و برای دفاع از این وحدت و اتحاد خود بارها در مقابل دشمن ایستاده اند و بدون شک باز هم خواهند ایستاد.
وی افزود: در این مقطع حساس که دشمنان در صدد برهم زدن امنیت کشور برآمده و می خواهند به هر نحوی شده به تفکرات ملت نفوذ پیدا کنند باید هوشیارتر از گذشته بوده و اجازه ندهیم که این توطئه ها کوچکترین ضربه ای به اتحاد ملت بزند.
روز چهارشنبه ۱۷ خرداد، پنج نفر از تروریست های گروه تکفیری، وهابی داعش در ۲ حمله تروریستی به حرم مطهر امام(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر را شهید و بیش از ۴۰ نفر از هموطنان را مجروح کردند.
۷۳۴۸/۶۱۰۸ *خبرنگار: افسانه گلباغی* انتشار: علی شریفی

همچنین ببینید

کنکور دکترای نیمه متمرکز ۹۷ فردا برگزار می‌شود/ امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون

توکلی گفت: آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۵۵ شهرستان صبح فردا چهارم اسفند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *