معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آخر خرداد آغاز می شود

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آخر خرداد آغاز می شود

تهران- ایرنا- مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ متقاضی تحصیل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آخر خردادماه آغاز می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز سنجش و آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبانی که بر اساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند می توانند در صورت تمایل از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org اقدام به انتخاب رشته کنند.
این انتخاب رشته با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق سامانه مذکور انجام می شود زمان دقیق و جزئیات بیشتر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام می‌شود.
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ از روز گذشته، ۲۱ خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش آغاز شده و داوطلبان تا ۲۵ خرداد ماه فرصت انتخاب حداقل ۱۰۰ کدرشته را دارند.
آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو در ۱۳۲ کدرشته امتحانی در ۶ گروه آزمایشی در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه ۹۶ در ۶۸ شهرستان و ۱۸۵ حوزه امتحانی و ۱۳۲ کدرشته امتحانی برگزار شد.
فراهنگ **۱۰۸۵**۱۰۵۵
دریافت کننده : ناهید پورمند**انتشار:‌ زینب کارگر
برای اطلاع از اخبار متنوع فرهنگی و هنری، با کانال فرهنگی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
https://t.me/irnaf

همچنین ببینید

آزمون دکترای نیمه متمرکز ۹۷ فردا برگزار می‌شود

توکلی گفت: آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۵۵ شهرستان صبح فردا چهارم اسفند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *