معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی

انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی توسط اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر خبر دارد.

انتشار جدیدترین آمارنامه دارویی

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه آمارنامه ۱۲ ماهه دارویی بنا به درخواست متعدد شرکت‌های دارویی و بر اساس آمار معمول و غیر ساختار یافته ارسالی شرکت‌های پخش جمع بندی می‌شود از انتشار جدید‌ترین آمارنامه دارویی در سایت سازمان غذا و دارو به آدرس www.fda.gov.ir خبر داد.

در بخشی از اطلاعیه روابط عمومی سازمان غذا و دارو آمده است: گرچه اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو امور دارو بر اشکالات متعدد ناشی از ارسال اطلاعات ناصحیح برخی شرکتهای پخش واقف است لکن بسیاری از این اشکالات هنگامی مرتفع می‌گردند که تمامی شرکت‌ها و صاحبان محصول از طریق فرمت ارسالی آمارنامه و ارسال اطلاعات صحیح همت کنند.

بنا بر این گزارش آمارنامه آنلاین با فرمت جدید در کارتابل همه مدیران عامل و مسوولین فنی شرکت‌ها قرار گرفته است و از این پس هر شرکت می‌توانند فروش و موجودی داروهای خود در پخش‌ها را بمحض ارسال اطلاعات توسط پخش به سازمان مشاهده و کنترل نماید.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در پایان ابراز امیدواری کرد شرکت‌های با کنترل پیوسته این آمار و ارسال بازخوردهای سازنده به سازمان غذا و دارو، بتوانند اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر را در تکمیل عاجل بخش آمارنامه در سامانه TTAC یاری نمایید.
 
انتهای پیام/

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *