معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > انتشار ۲۹ نشریه دانشجویی در دانشگاه ایلام

انتشار ۲۹ نشریه دانشجویی در دانشگاه ایلام

دانشگاه ایلاممعاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام گفت: در سال ۹۴ تعداد ۲۹ عنوان نشریه با موضوعات مختلف علمی، سیاسی و اجتماعی در این دانشگاه منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شیرخانی گفت: برنامه‌های فرهنگی دانشگاه ایلام از نیمه دوم فروردین ۹۵ آغاز شده است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» امیدواریم سال فرهنگی مناسبی را با هدف اجرای برنامه‌های باکیفیت با هزینه‌های پایین و مشارکت حداکثری دانشجویان رقم بزنیم.

وی افزود: طبق مصوبه هیات نظارت بر تشکل‌های دانشجویی در هر سال تحصیلی انتخاباتی به منظور انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکل‌ها برگزار می‌شود که مقرر شده است دو تشکل دانشجویی جامعه اسلامی و مجمع پیروان خط امام (ره) از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ماه فرآیند عضوگیری را انجام دهند سپس از میان افرادی که عضو شده‌اند کاندیداهای خود را مشخص کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: فعالیت‌های تشکل‌ها در قالب برگزاری سخنرانی، کرسی آزاداندیشی، تریبون آزاد و کارگاه آموزشی است.

شیرخانی تصریح کرد: حضور دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی امری لازم است تا علاوه بر تقویت سطوح علمی، توانمندی‌ها و داشته‌های خود را ارتقاء بخشند و براساس همین داشته‌ها وارد جامعه شوند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه ایلام دارای ۴۲ انجمن علمی، ۸ کانون فرهنگی هنری، ۴ کانون مذهبی و هیات مذهبی است، افزود: یکی از واحدهای فعال دانشگاه، اتاق نشریات است که ۳۱ درخواست دانشجویی در آن مصوب شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام به برگزاری ۳۶ مورد سخنرانی، کرسی آزاداندیشی و تریبون آزاد در دانشگاه ایلام اشاره کرد و گفت: متولی این برنامه‌ها تشکل، انجمن و کانون‌ها هستند که در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ کارگاه علمی توسط انجمن‌ها در سطح دانشگاه اجرا شده است.

همچنین ببینید

پاسخ وزارت بهداشت به انجمن اورتوپدی برای تعیین تعرفه‌های درمانی جدا از مصوبه دولت

دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت گفت:هیچ انجمن علمی حق اعلام یا تغییر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *