معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > انتشار ۲۹ نشریه دانشجویی در دانشگاه ایلام

انتشار ۲۹ نشریه دانشجویی در دانشگاه ایلام

دانشگاه ایلاممعاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام گفت: در سال ۹۴ تعداد ۲۹ عنوان نشریه با موضوعات مختلف علمی، سیاسی و اجتماعی در این دانشگاه منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شیرخانی گفت: برنامه‌های فرهنگی دانشگاه ایلام از نیمه دوم فروردین ۹۵ آغاز شده است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» امیدواریم سال فرهنگی مناسبی را با هدف اجرای برنامه‌های باکیفیت با هزینه‌های پایین و مشارکت حداکثری دانشجویان رقم بزنیم.

وی افزود: طبق مصوبه هیات نظارت بر تشکل‌های دانشجویی در هر سال تحصیلی انتخاباتی به منظور انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکل‌ها برگزار می‌شود که مقرر شده است دو تشکل دانشجویی جامعه اسلامی و مجمع پیروان خط امام (ره) از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ماه فرآیند عضوگیری را انجام دهند سپس از میان افرادی که عضو شده‌اند کاندیداهای خود را مشخص کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: فعالیت‌های تشکل‌ها در قالب برگزاری سخنرانی، کرسی آزاداندیشی، تریبون آزاد و کارگاه آموزشی است.

شیرخانی تصریح کرد: حضور دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی امری لازم است تا علاوه بر تقویت سطوح علمی، توانمندی‌ها و داشته‌های خود را ارتقاء بخشند و براساس همین داشته‌ها وارد جامعه شوند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه ایلام دارای ۴۲ انجمن علمی، ۸ کانون فرهنگی هنری، ۴ کانون مذهبی و هیات مذهبی است، افزود: یکی از واحدهای فعال دانشگاه، اتاق نشریات است که ۳۱ درخواست دانشجویی در آن مصوب شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام به برگزاری ۳۶ مورد سخنرانی، کرسی آزاداندیشی و تریبون آزاد در دانشگاه ایلام اشاره کرد و گفت: متولی این برنامه‌ها تشکل، انجمن و کانون‌ها هستند که در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ کارگاه علمی توسط انجمن‌ها در سطح دانشگاه اجرا شده است.

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *