معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > بازسازی خوابگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای در انتظار تامین اعتبار

بازسازی خوابگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای در انتظار تامین اعتبار

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تاکنون بخشی از خوابگاه‌های بعضی از مراکز استانی آماده و بخشی دیگر نیازمند تخصیص اعتبار برای تجهیز می‌باشد.

بازسازی خوابگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای در انتظار تامین اعتبار

ناصر شمس سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: ما از لحاظ خوابگاهی وضعیت بدی نداریم، ولی تا حدودی این خوابگاه نیاز به بازسازی و تعمیر و تجهیز دارد.
 
وی ادامه داد: با بازدیدی که رییس صندوق رفاه به این دانشگاه داشتند قول دادند و امیدواریم با حمایت‌های صندوق رفاه یک حرکتی در زمینه خوابگاهای این دانشگاه ایجاد کنیم.
 
سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای با بیان اینکه مسولان این دانشگاه تمام تلاش خود را در راستای ارتقای امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشجویان این دانشگاه می‌کنند افزود: در بازدید هایی که از مجتمع‌های خوابگاهی داشته ایم از امکانات و شرایط این مجتمع‌ها راضی نیستیم در حال حاضر خوابگاهی در دست ساخت داریم و امیدواریم با اعتباری که میگیریم و قول‌های سازمان مدیریت بتوانیم این‌ها را آماده و در اختیار دانشجویان قرار دهیم.
 
شمس تصریح کرد: تاکنون بخشی از خوابگاه‌های بعضی از مراکز استانی آماده شده و بخشی دیگر نیاز به اعتبار برای تجهیز می‌باشد.
 
وی با اشاره به اینکه با بوجه به مقدورات و محدودیت‌ها همه تلاش خود را در راستای ارتقای کیفیت امکانات ارائه شده به دانشجویان می‌کنیم اضافه کرد: امکانات حاضر شایسته نخبگان کشورمان نیست.
 
سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای یادآورشد: امیدواریم با حمایت‌های لازم بتوانیم بخشی از این خوابگاه‌ها را در مهرماه همزمان با سال تحصیلی جدید راه اندازی و بخش دیگر هم با کمک صندوق رفاه بتوانیم تا پایان سال راه اندازی و در اختیار دانشجویان قرار دهیم.
 
انتهای پیام/

همچنین ببینید

آزمون دکترای نیمه متمرکز ۹۷ فردا برگزار می‌شود

توکلی گفت: آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۵۵ شهرستان صبح فردا چهارم اسفند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *