معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > بازسازی سیستم های خنک کننده دانشگاه شهید چمران نیازمند بودجه است

بازسازی سیستم های خنک کننده دانشگاه شهید چمران نیازمند بودجه است

دانشگاه شهید چمران اهواز
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اولویت ما بازسازی و نوسازی سیستم های خنک کننده این دانشگاه است که نیازمند اعتبارات زیادی است.

غلامحسین خواجه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بازسازی و نوسازی سیستم های خنک کننده دانشگاه شهید چمران اهواز نیازمند اعتبارات زیادی است و امیدواریم مسئولان در این زمینه به دانشگاه کمک کنند.

وی افزود: یکی از مشکلات تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه شهید چمران اهواز مشکلات بودجه برای نوسازی و بازسازی است.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد: شرایط نامناسب آب و هوایی و ریزگردها آسیب های زیادی به دستگاه ها و امکانات این دانشگاه وارد می کند و به صورت مرتب باید دستگاه های دانشگاه از جمله دستگاه های خنک کننده تمیز شوند که این امر هزینه های زیادی را برای دانشگاه موجب می شود.

خواجه اظهار داشت: دانشگاه شهید چمران اهواز دارای قدمت ۶۰ ساله است بنابراین برخی از ساختمان های این دانشگاه قدیمی و فرسوده شده اند و نیازمند بازسازی هستند که برای این کار باید اعتبار قابل توجهی تامین شود و انتظار داریم تا مسئولان در این زمینه به دانشگاه کمک کنند.

وی عنوان کرد: عمر برخی از ساختمان های خوابگاهی این دانشگاه بیش از ۳۰ سال است بنابراین باید برای بازسازی و تعمیرات این ساختمان ها برنامه ریزی صورت گیرد که لازمه آن تامین اعتبار است.

همچنین ببینید

آزمون دکترای نیمه متمرکز ۹۷ فردا برگزار می‌شود

توکلی گفت: آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ در ۵۵ شهرستان صبح فردا چهارم اسفند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *