معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > تدوین دستورالعمل مناظره های دانشجویی دانشگاه پیام نور

تدوین دستورالعمل مناظره های دانشجویی دانشگاه پیام نور

مناظره دانشجویی
مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور گفت: دستورالعمل مناظره های دانشجویی فراهم شده است و مراکز و واحدها می توانند اقدام به برگزاری مناظره های دانشجویی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، سید ابوالحسن ترابی در جمع مسئولین فرهنگی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: از نظر قوانین فرهنگی مشکل نداریم بلکه مشکل اصلی ما اجرای قوانین و آیین نامه هاست که باید سعی در اجرای بهتر و دقیقتر آنها کنیم. همچنین ضروریست که بودجه فرهنگی در جای خودش هزینه شود.

وی افزود: دانشجویان سرمایه اصلی ما و اولویت ما در کارهای فرهنگی هستند بنابراین برای ارتقای سطح فرهنگی آنها نهایت تلاش و کوشش باید انجام پذیرد. در این زمینه ضروریست که استعداد های برتر دانشجویان شناسایی شود و از آنها حمایت لازم صورت گیرد.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام در خصوص نقش دانشجویان در انتخاب پیشرو گفت: دانشجویان در روشنگری جامعه برای مشارکت در انتخابات نقش موثری دارند و با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی می توانند در این موضوع وارد شوند و زمینه را برای شور و نشاط سیاسی و حضور حداکثری فراهم کنند اما لازم است که وارد مسائل حاشیه ای نشوند بلکه با استدلال و گفتگو به این مقوله بپردازند.

وی افزود: دستورالعمل مناظره های دانشجویی فراهم شده است و مراکز و واحدها می توانند اقدام به برگزاری مناظره های دانشجویی کنند.

ترابی در خصوص مستندسازی و اطلاع رسانی فعالیت های فرهنگی صورت گرفته تاکید کرد:نکته ای که مهم است، انعکاس فعالیت های فرهنگی است؛ باید مجموعه فعالیت ها را ثبت کنیم و به شکل ها ی مختلف مستند سازی کنیم.

همچنین ببینید

پذیرش ۱۰ درصد شرکت کنندگان‌ آزمون دکتری در دانشگاه‌ها

معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه ۲۳۵ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *