معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > تلاش دانشگاه آزاد برای تحقق شعار سال با فعالیت فارغ‌التحصیلان در شرکتهای دانش‌بنیان

تلاش دانشگاه آزاد برای تحقق شعار سال با فعالیت فارغ‌التحصیلان در شرکتهای دانش‌بنیان

‌معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به فعالیت بیش از هزار شرکت دانش‌بنیان و ۱۵۰ مرکز رشد در کشور، گفت: تلاش می‌کنیم تا فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد در مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور فعال در جهت تولید و اشتغال داشته باشند.

طرحهای دانش بنیان

‌حجت‌الاسلام والمسلمین علی عسکری امروز در حاشیه بازدید از مجتمع آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی گیلان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از کارهای میدانی معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی همراهی نمایندگان و اعضای کمیسیون در بازدید از مراکز آموزشی است.

وی اضافه کرد: در بازدیدهایی که انجام می‌شود، با همراهان در مجلس تقسیم کار شده است، گروهی از شرق گیلان و گروهی از غرب گیلان و ما نیز در مرکز استان در حال بازدید از مراکز آموزشی استان هستیم.

حجت‌الاسلام عسکری ادامه داد: بهره‌های مهم این سفر این است که از پیشرفت‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به خصوص دانشگاه آزاد آگاهی پیدا می‌کنیم.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه مردم‌بنیاد است و این بازدیدها می تواند در توسعه این نهاد موثر باشد، گفت: اولویت اول این نهاد توجه به تاکیدات دکتر ولایتی که منصوب مقام معظم رهبری است، بوده است و خوشحالیم که دانشگاه آزاد مورد عنایت ایشان قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: برآنیم در جذب نخبگان و در بحث اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دانش‌بنیان پوشش چشمگیری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام عسکری تصریح کرد: به همت دانشجویان، اساتید و صاحبان ایده و فکر در تلاش هستیم تحقق شعار رهبری را در خصوص تولید و اشتغال مبنای نظر قرار دهیم.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد تصریح‌کرد: تلاش می‌کنیم تا فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد در مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور فعال در جهت تولید و اشتغال داشته باشند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

کارت کنکور دکتری ۹۷ منتشر شد/ امکان دریافت کارت تا پنجشنبه

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ از امروز اول …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *