معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > توضیح سازمان امور رسانه های دانشگاه آزاد درخصوص یک خبر

توضیح سازمان امور رسانه های دانشگاه آزاد درخصوص یک خبر

دانشگاه آزاد
سازمان امور رسانه های دانشگاه آزاد درخصوص خبر منتشر شده به نقل از معاون فرهنگی این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی،  در پی انتشار خبری به نقل از حجت السلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  در جمع مسئولان بسیج دانشجویی،  سازمان امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه از رسانه ها درخواست کرد در انتشار اخبار دانشگاه آزاد اسلامی رعایت امانت و تقوا صورت پذیرد.
 در این اطلاعیه آمده است: «خبر منتشر شده به نقل از حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت گزینشی و تقطیع شده بدون عنایت به اصل امانت داری در انتشار اخبار بوده که منجر به سو برداشت هایی در افکار عمومی شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه ضمن تاکید بر روحیه بسیجی و انقلابی اکثریت کارمندان، اعضای هیات علمی و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرده در جنگ فکری، فرهنگی و سیاسی با نظام سلطه و استکبار جهانی، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه آزاد اسلامی  مورد طمع دشمنان انقلاب قرار گرفته است و همه اعضای این خانواده بزرگ میز به میز در صف مقدم جهاد در برابر تهاجم فرهنگی که به تعبیر مقام معظم رهبری نوعی قتل عام فرهنگی است قرار دارند. »

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *