معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > جرات علمی را به توان علمی کشور اضافه می کنیم/ دانشگاه آزاد به نوآوری نیاز دارد

جرات علمی را به توان علمی کشور اضافه می کنیم/ دانشگاه آزاد به نوآوری نیاز دارد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد گفت: برای اداره امور کشور از همه کارکنان و اعضای هیلات امنا و هیات علمی و حتی دانشجویان استفاده می کنم.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد رهبر سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: من از حسن اعتماد اعضای هیات امنای این دانشگاه که این مسئولیت خطیر را به بنده دادند تشکر می کنم و  با اعضای هیات امنا و در مراحل بعدی با اعضای هیات علمی  همدلی و همفکری می کنم.

وی عنوان کرد:از نظرات ۶ میلیون فارغ التحصیل این دانشگاه و ۱٫۵ میلیون دانشجو و کادر اعضای هیات علمی ، کارکنان ، دانشجویان استفاده می کنم.

رهبر ادامه داد: دانشگاه آزاد بعد از ۳۰ سال قدمت در ایجاد و کادر سازی برای اداره امور کشور نقش آفرین است و امروزه در درون دانشگاه آزاد افرادی در حال فعالیت هستند که توانسته اند کمک های بزرگی در جهت اداره دانشگاه آزاد کنند.

وی با بیان اینکه رهبری معظم تاکیدی فراوانی بر علم و فناوری دارند ، افزود: علم و فناوری سبب رشد و پیشرفت هر کشوری است و این پیشرفت به معنای تقلید نیست و با توسعه علم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم نیز برطرف می شود.

رهبر عنوان کرد: باید در دانشگاه علم به ثروت تبدیل شود و برای انجام این کار باید نوآوری داشته باشیم و بر اساس فرمایش رهبری معظم کشورمان نیازمند قدرت علمی و جرات است که پس از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه تولید علم و قدرت علمی حرف اول را می زنیم و رتبه های خوبی را در دنیا کسب کرده ایم .

وی یاد آور شد: ما باید برای  استادان ، پژوهشگران و حتی دانشجویان برنامه ریزی کنیم تا جرات علمی به توان علمی اضافه شود و به نظرم نوآوری مخصوص استادان نیست بلکه دانشجویان این دانشگاه نیز باید نوآوری داشته باشند.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *