معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری از فرصت‌های مطالعاتی

حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری از فرصت‌های مطالعاتی

ستاد توسعه زیست‌فناوری به منظور گسترش تجارب علمی محققان، آشنایی با دستاوردهای علمی و فناوری‌های نو در عرصه زیست‌فناوری، از ماموریت‌های خارجی و فرصتهای مطالعاتی در حوزه زیست‌فناوری حمایت می‌کند.

محقق دانشمند

به گزارش ایسنا، ستاد توسعه زیست‌فناوری با هدف کمک به رفع مشکلات علمی و تخصصی کشور و کمک به توسعه و تقویت همکاری‌های علمی بین‌المللی از ارتباطات با مراکز علمی بین‌المللی و خارجی (ماموریت‌های خارجی و فرصت مطالعاتی) حمایت می‌کند.

در فراخوان این ستاد آمده است: «هر نوع همکاری در زمینه زیست‌فناوری که مستلزم حضور پژوهشگر در خارج از کشور در محل موسسه معتبر خارجی یا بین‌المللی است و نتیجه آن همکاری منجر به ثبت اختراع یا تولید محصولات زیست‌فناوری مورد نیاز کشور می‌شود، عنوان همکاری بین‌المللی می‌گیرد.

تمامی افراد شامل پژوهشگران، اساتید و دانشجویانی که مطابق شرایط ذکر شده در “ضوابط دریافت حمایت تشویقی” این آیین‌نامه قرار دارند، می‌توانند از حمایت ستاد برخوردار شوند».
 
در ضوابط دریافت حمایت تشویقی اعلام شده است که «تنها از همکاری‌های مطابق با اولویت‌های اعلام شده گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری، حمایت می‌شود و مدت فرصت مطالعاتی/ همکاری حداکثر ۹ ماه بوده و سفرهای بیش از ۹ ماه مورد حمایت قرار نمی‌گیرند».

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ستاد توسعه زیست‌فناوری به نشانی اینترنتی http://biodc.isti.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

پذیرش ۱۰ درصد شرکت کنندگان‌ آزمون دکتری در دانشگاه‌ها

معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه ۲۳۵ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *