معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > حمایت مالی دانشگاه آزاد از دانشجویان مناطق محروم

حمایت مالی دانشگاه آزاد از دانشجویان مناطق محروم

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: هیچ نخبه و دانشجویی نباید به دلیل مشکلات مالی از ادامه تحصیل باز بماند از همین رو تسهیلات ویژه‌ای برای دانشجویان مناطق محروم در نظر گرفته خواهد شد.

دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد

به گزارش ایسنا، علی‌محمد نوریان در دویست و شانزدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در تازه‌ترین نظام رتبه‌بندی شانگ‌های، بیشترین سهم تکرار عنوان را در سال ۲۰۱۷ به خود اختصاص داده است، گفت: شانگهای نام ۱۲ دانشگاه ایرانی را منتشر کرده که روی هم رفته ۱۰۰ بار در زمره موسسه‌های برتر آمده‌اند.

وی افزود: براساس این رتبه‌بندی عنوان دانشگاه آزاد اسلامی ۲۰ بار در فهرست موسسه‌های برتر در ۵۲ موضوع آمده که بالاترین سهم را در میان دانشگاه‌های کشور به خود اختصاص داده است. باید تلاش کنیم موفقیت‌های این دانشگاه در تمامی عرصه‌های داخلی و خارجی تداوم داشته باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد به ارائه تخفیف شهریه و تسهیلات به نخبگان و دانشجویان مناطق محروم از سوی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و تاکید کرد: نخبگان را در سراسر کشور شناسایی و جذب خواهیم کرد و تسهیلات ویژه‌ای برای دانشجویان مناطق محروم در نظر گرفته خواهد شد.

نوریان اظهار داشت: هیچ نخبه و دانشجویی نباید به دلیل مشکلات مالی از ادامه تحصیل باز بماند و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی باید به راحتی و بدون دغدغه تحصیل، تحقیق و پژوهش کنند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *