معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > دوره­های آموزشی تربیت مدرس در دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

دوره­های آموزشی تربیت مدرس در دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

تهران- ایرنا- سرپرست امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در این دانشگاه از امروز در واحدهای استانی برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، همایون روحیان گفت: این دوره‌‌های آموزشی ویژه متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان‌های مختلف است که براساس فراخوان بهمن ماه ۹۵ اقدام به ثبت درخواست مدرسی کرده و فرآیندهای پذیرش و مصاحبه را طی کرده‌اند.
به گفته وی، دوره­های تربیت مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز، ۲۷ تیرماه ۱۳۹۶ به همت واحدهای استانی و با هماهنگی مرکز امور مدرسان اجرایی می­شود.
روحیان اظهار داشت: در این سطح از دوره­های تربیت مدرس، مهارت­های تدریس در آموزش عالی با محوریت آشنایی با نظام علمی کاربردی و روش­ها و فنون تدریس مورد توجه قرار می گیرد.
وی افزود: در این دوره فراگیران با چیستی و چرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی – نظام مهارتی، رویکردهای جدید آموزش‌های علمی و کاربردی، نکات قابل توجه مدرسان در قوانین و مقررات آموزشی، الگوی تدریس، روش‌های تدریس و اجرای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی آشنا می­شوند.
سرپرست امور مدرسان دانشگاه علمی کاربردی گفت: این دوره­ها در استان­های اردبیل، ایلام و گلستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۶ آغاز می‌شود.
دانشگاه جامع علمی کاربردی نزدیک به هزار واحد در سراسر کشور دارد که حدود ۴۵۰ هزار دانشجوی مقاطع مختلف در آن تحصیل می کنند.
فراهنگ**۹۱۸۷**۱۰۵۵
خبرنگار: حمیدرضا بازگشا**انتشار:‌ زینب کارگر

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *