معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی برگزار می‌شود

دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی برگزار می‌شود

همزمان با فراخوان هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه کار خود را آغاز می‌کند.

دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان نامه‌های دانشجویی

به گزارش ایسنا، مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان نامه‌های دانشجویی که سال گذشته برای نخستین بار در سطح ملی از سوی  سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار شد، رخدادی فرهنگی است که به منظور شناسایی ایده‌های خلاق و مبتکرانه در میان پایان‌نامه‌های دانشجویی شکل گرفته است.

این مسابقات زمینه‌ای مناسب برای ارایه ایده هایی است که به ثمر رسیدن آنها می تواند به رفع مشکلات بخش های مختلف جامعه اعم از صنعت، کشاورزی، پزشکی، فرهنگ، اقتصاد و … کمک کند و به همین منظور در دوره جدید مسابقات از مدیران، فعالان و سرمایه گذاران این بخش ها دعوت خواهد شد تا با ایده های دانشجویان آشنا شوند.

دوره جدید این مسابقات با همکاری واحدهای جهاددانشگاهی در سطح گسترده‌تری برگزار خواهد شد و امید است با استقبال بیش از پیش دانشجویان و بخش‌های اجرایی، خدماتی، فناورانه و … گام جدیدی برای ارتباط میان پژوهش‌های دانشگاهی و نیازهای جامعه برداشته شود.

لازم به ذکر است جهاددانشگاهی به عنوان مبدع این مسابقات در کشور و نهادی دانش بنیان که ماموریت ایجاد ارتباط بین دانشگاه و نیازهای جامعه را برعهده داشته، در صورت تمایل سایر نهادهای علمی  و دانشگاهی به برگزاری رویدادهای متناظر با این مسابقات آمادگی دارد مشاوره های لازم را ارایه دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، با توجه به برنامه زمان بندی جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، پیش بینی شده است دوره دوم این مسابقات در نیمه دوم سال جاری برگزار و نفرات برگزیده نیز همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره فوق الذکر معرفی شوند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *