معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > راه اندازی مجمع انتخابات در دانشگاه صنعتی شریف

راه اندازی مجمع انتخابات در دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه شریف
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: تمامی افرادی که توسط شورای نگهبان به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری انتخاب شده اند می توانند برای سخنرانی به این دانشگاه دعوت شوند.

محمود فتوحی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دو هفته گذشته در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف قوانین و مقررات مربوط به فعالیت های انتخاباتی در این دانشگاه تعیین شد.

وی افزود: دانشگاه تلاش می کند هیچگونه موضع گیری و دخالتی در مسئله انتخابات نداشته باشد.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: ما علاقه مند هستیم و تلاش می کنیم تا جامعه دانشگاهی شرکت پرشوری در انتخابات داشته باشند.

ایجاد مجمع انتخابات در دانشگاه شریف

فتوحی با اشاره به راه اندازی مجمع انتخابات در دانشگاه صنعتی شریف گفت: در این مجمع تمامی تشکل های دانشجویی دانشگاه عضو هستند.

وی اظهار داشت: تمامی افرادی که قرار است برای سخنرانی به دانشگاه دعوت شوند در این مجمع مطرح و بررسی می شوند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: طبق صحبت های صورت گرفته قرار است زمینه سخنرانی برای تمامی افرادی که به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته اند در این دانشگاه فراهم شود.

فتوحی گفت: زمینه ای را فراهم می کنیم تا هر کاندیدای ریاست جمهوری بتواند حداکثر دوبار و به صورت مساوی در این دانشگاه سخنرانی کند.

وی عنوان کرد: در میان دانشجویان همدلی خوبی وجود دارد و تاکنون هم افراد مختلفی برای سخنرانی های انتخاباتی به این دانشگاه دعوت شده و سخنرانی کرده اند.

همچنین ببینید

پذیرش ۱۰ درصد شرکت کنندگان‌ آزمون دکتری در دانشگاه‌ها

معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه ۲۳۵ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *