معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > رزیدنت‌ها آینده ساز پزشکی کشور هستند

رزیدنت‌ها آینده ساز پزشکی کشور هستند

عضو هیات علمی انجمن ارتوپدی ایران از اهداف و برنامه‌هایی که برای جامعه رزیدنت‌ها برای آینده در انتخابات نظام پزشکی در نظر گرفته، خبر داد.

رزیدنت‌ها آینده ساز پزشکی کشور هستندغلامعلی عکاشه عضو هیات علمی انجمن ارتوپدی ایران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: حقوق رزیدنت‌ها سال‌های متمادی مغفول باقی مانده است، به همین خاطر باید تغییری در سیستم آنها ایجاد شود.

وی تاکید کرد: از جمله برنامه‌های من برای آینده‌ نظام پزشکی و رزیدنت‌ها، اجرای معاونت رزیدنتی و معاونت رفاهی در حوزه‌ نظام پزشکی برای پیگیری مشکلات و حقوق رزیدنت‌ها است و از این طریق می‌توان وضعیت معیشتی، آموزشی و رفاهی این قشر مظلوم و زحمت کش را تحت کنترل قرار داد.

عکاشه ادامه داد: رزیدنت‌ها سازنده آینده پزشکی کشور هستند که باید در رفاه کامل باشند و با داشتن امنیت حرفه‌ای در کار خود بهترین خدمات را داشته باشند.

وی به یکسان سازی آموزش‌ها اشاره کرد و گفت: آموزش‌ها باید در سطوح مختلف تقریبا یکسان باشد، به عبارتی بین دانشگاه‌های مختلف، سطح آموزش به افراد یکسان باشد.

عضو هیات علمی انجمن ارتوپدی ایران عنوان کرد: ما فقط نباید مسئول خطا گیری باشیم و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا اگر پزشک نیاز به حمایت داشت، در حوزه مسائل حقوقی و در بخشی از جامعه به عنوان نماینده پزشکان در هر حوزه‌ای که به آنها ظلم می‌شود، مورد حمایت قرار دهیم.

انتهای پیام/

 باید پزشکان را مورد حمایت قرار داد

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *