معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > زمان برگزاری آزمون عملی 10 رشته هنری کنکور اول مرداد اعلام می شود

زمان برگزاری آزمون عملی 10 رشته هنری کنکور اول مرداد اعلام می شود

تهران-ایرنا- زمان آزمون عملی مجموعه رشته های تحصیلی گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری ۹۶ در اطلاعیه اول مردادماه سازمان سنجش اعلام می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، اطلاعیه سازمان ‌سنجش آموزش ‌کشور درخصوص رشته‌های تحصیلی ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، کتابت و نگارگری، آهنگسازی، بازیگری – کارگردانی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی و عکاسی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ اول مرداد اعلام می شود.
با توجه به اطلاعیه ۱۷ تیرماه ۹۶ زمان پرینت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون عملی مجموعه رشته های تحصیلی گروه آزمایشی هنر دانشگاه هـا و مؤسسات‌ آموزش‌ عالـی در آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۶، در اطلاعیه اول مرداد ماه سازمان سنجش و هفته نامه خبری و اطلاع رسانی (پیک سنجش) دوم مردادماه، اطلاع رسانی خواهد شد.

** تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد
تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام شد.
به گزارش ایرنا، ثبت نام برای نیسمال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه تربیت مدرس از ۴ شهریورماه آغاز می شود و تا ۸ شهریورماه ادامه دارد.
کلاس های درس این ترم تحصیلی از یکم مهرماه آغاز و تا ۲۰ دی ماه ادامه دارد.
امتحانات نیمسال اول تحصیلی این دانشگاه ۲۳ دی ماه آغاز و ۱۲ بهمن ماه به پایان می رسد.
کلاس های درس نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷ این دانشگاه نیز از ۲۳ بهمن ماه آغاز می شود و تا ۲۴ خردادماه سال ۹۷ ادامه دارد.
امتحانات این ترم تحصیلی نیز ۱۲ خردادماه آغاز و تا ۳۱ خردادماه ادامه دارد.

** دیدار مسئولان دانشگاه شریف با تشکل های دانشجویی برگزار شد
مسئولان دانشگاه شریف ضمن حضور در جمع فعالان دانشجویی از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های دانشجویان قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، رئیس دانشگاه صنعتی شریف و اعضای هیات رئیسه دانشگاه با حضور در جمع نمایندگان تشکل های دانشجویی از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های دانشجویان قرار گرفته و با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
این نشست با حضور نمایندگان ۱۶ گروه و تشکل دانشجویی، محمود فتوحی رئیس دانشگاه، حسین حسینی معاون فرهنگی و اجتماعی و حجت الاسلام حسن رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شریف برگزار شد.
در این جلسه نمایندگان تشکل ها به بیان گزارشی از عملکرد و فعالیت های خود پرداخته و مشکلات خود را با مسئولان مطرح کردند.
بررسی موارد آموزشی و کمبودهای موجود در این حوزه، توجه به گروهها و انجمن های علمی، بودجه اختصاص داده شده به تشکل ها، نیازمندی به بازنگری روند طولانی نامه نگاری ها برای دریافت مجوز برنامه ها، امور صنفی دانشجویان دختر، برنامه ریزی برای افزایش نشاط در خوابگاه ها، مشکلات تأسیساتی خوابگاه ها، انتقاد از نحوه برگزاری اردوهای علمی و دانشجویی و انتقاد از استعمال دخانیات در دانشگاه از موضوعات مطرح شده از سوی نمایندگان تشکل های دانشجویی بوده است.

** سی و هفتمین شماره فصلنامه راهبرد فرهنگ منتشر شد
سی و هفتمین شماره فصلنامه علمی-پژوهشی ‘راهبرد فرهنگ’ منتشر شد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این شماره مقالاتی با عنوان: تباریابی رخداد «انقلاب فرهنگی در دانشگاه‌ها»، مطالعه تجربی روندهای شکل گیری دینداری، بررسی تجربی تفاوت دینداری در دوساخت شهری و روستایی، بررسی ابعاد و مولفه‌های تحول در علوم انسانی در اندیشه مقام معظم رهبری و دلالت‌های آن بر علوم انسانی مطلوب جمهوری اسلامی، تصویر از خود: برساختی انتقادی-ایده‌الیستی از هویت ملی و فراتحلیل عوامل موثر بر اخلاق سازمانی به چشم می خورد.
همچنین بررسی رویکرد تربیت معلم شایسته بر اساس اسناد تحولی آموزش و پرورش و رابطه سبک زندگی اسلامی با هویت اخلاقی و خود کنترلی در نوجوانان؛ عناوین مقالات دیگر این شماره از فصلنامه ‘راهبرد فرهنگ’ هستند.
سی و هفتمین شماره فصلنامه ‘راهبرد فرهنگ’ در ۳۰۷ صفحه توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به زویر طبع آراسته و در اختیار علاقمندان قرار دارد.
فراهنگ**۹۱۸۷**۱۸۲۳ خبرنگار: حمیدرضا بازگشا** انتشار: طاهره نبی اللهی

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *