معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > سرمایه گذاری‌ها به سمت فناوری سوق پیدا کرده است

سرمایه گذاری‌ها به سمت فناوری سوق پیدا کرده است

دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: ۱۲۰ سرمایه گذار نشا، ۵۰ دانشگاه سرمایه گذار، ۱۵۰ نفر خیر و ۳۰ تاجر و سرمایه گذار در این جشنواره برای سرمایه گذاری حاضر هستند.

جشنواره شیخ بهایی

به گزارش خبرنگار ایسنا، کوروش خسروی در حاشیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فن آفرینی شیخ بهایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای نخستین مرتبه  90 فرصت سرمایه گذاری دانش بنیان در سیزدهمین جشنواره شیخ بهایی به تمام ایرانیان سراسر جهان و نه تنها شرکت های حاضر در جشنواره معرفی می شود. 

وی افزود: ارزش هر یک از طرح های جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به اندازه یک چاه نفت است و از بین ۸۰۰ بیزینس پلان و طرح ارائه شده توسط شرکت ها ۹۰ طرح غربال شده و ارائه می شود و ایرانیان به صورت آنلاین می توانند این طرح ها را به ثروت تبدیل کنند.
 
دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فن آفرینی شیخ بهایی ادامه داد: ۱۲۰ سرمایه گذار نشا، ۵۰ دانشگاه سرمایه گذار، ۱۵۰ نفر خیر و ۳۰ تاجر و سرمایه گذار در این جشنواره برای سرمایه گذاری حاضر هستند.
 
خسروی به نقش دولت در بهتر برپا شدن این جشنواره اشاره کرد و گفت: بزرگترین کمک دولت یازدهم کاهش نرخ تورم بوده است، وقتی تورم به کمتر از ۱۰ درصد رسید سرمایه گذار سرمایه خود را به سمت تولید مولد سرازیر می کند و خوشبختانه با این حرکت دولت سرمایه های به سمت فناوری سوق پیدا کرده است.
 
وی خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته ما با ازدحام سرمایه گذار برای طرح های خود مواجه بوده ایم.

انتهای پیام

همچنین ببینید

پذیرش ۱۰ درصد شرکت کنندگان‌ آزمون دکتری در دانشگاه‌ها

معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه ۲۳۵ هزار داوطلب در آزمون دکتری سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *