معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > شرکت بیش از 5 هزار دانشجو در آزمون‌های پایان پودمانی دوره‌های علمی کاربردی

شرکت بیش از 5 هزار دانشجو در آزمون‌های پایان پودمانی دوره‌های علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از شرکت بیش از ۵ هزار دانشجو در آزمون‌های پایان پودمانی دوره های علمی کاربردی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها به شیوه آموزش‌های خاص از ۸ تیرماه ۹۶ آغاز و تا ۲۳ تیرماه ادامه داشت.

کنکور ۹۶ - دانشکده فنی دختران تهران

به گزارش ایسنا، دکتر جواد حاتمی با اعلام این مطلب گفت: آزمون‌های پایان پودمان‌های آموزشی دوره‌های علمی-کاربردی به شیوه آموزش‌های خاص در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در رشته‌های کاردانی فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) روستایی، کاردانی امور دهیاری و شوراها، کاردانی مدیریت خانواده، کاردانی مدیریت کسب و کار، کاردانی مترجمی عمومی زبان انگلیسی و کارشناسی مدیریت خانواده از ساعت ۹ مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون‌های پایانی ۵۴ پودمان آموزشی با حضور ۵ هزار و ۳۳۳ دانشجو در ۶ رشته تحصیلی برگزار شد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: در این دوره به منظور نظارت دقیق بر اجرای صحیح آزمون‌های مذکور، محل برگزاری آزمون‌ها به صورت متمرکز در یک حوزه امتحانی در تمامی استان‌ها تجمیع شد.

دکترحاتمی اظهار کرد: در این آزمون به منظور نظارت بر وضعیت برگزاری آزمون‌های فوق علاوه بر همکاران واحدهای استانی، تیمی متشکل از مدیرکل دفتر سنجش و آزمون به همراه کارشناسان نیز از حوزه‌های امتحانی در استان‌های خراسان رضوی، البرز و نیز استان تهران بازدید کردند که گزارش بازدیدها در قالب فرم سنجش و ارزشیابی از فرآیند برگزاری به این معاونت ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر تعداد ۲۰ هزار و ۱۶۰ سئوال امتحانی مربوط به ۵۴ پودمان آموزشی و ۲۲۴ عنوان درسی در دانشگاه علمی کاربردی مورد بازبینی قرار گرفتند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حل مشکل بیکاری نخبگان و راه‌اندازی مرکز نوآوری

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی – پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *