معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > صدور گواهینامه «تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار» برای جهاد دانشگاه شریف

صدور گواهینامه «تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار» برای جهاد دانشگاه شریف

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران با صدور گواهینامۀ تأیید صلاحیت، آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند مرکز پدافندغیرعامل جهاددانشگاهی صنعتی شریف را به عنوان آزمایشگاه همکار معرفی کرد.

جهاد دانشگاهی

به گزارش ایسنا، با صدور این گواهینامه، آزمون های مربوط به ایمنی تجهیزات فناوری اطلاعات به خصوص انواع سوئیچ‌ها و روترها در این آزمایشگاه انجام می شود.

آزمایشگاه سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، در راستای نیل به اهداف تست‌های ایمنی با توجه به نیازها و الزامات موجود در رابطه با تجهیزات ارتباطی به خصوص انواع سوئیچ‌ها و روترها و به منظور انجام آزمون‌های ایمنی بر روی سوئیچ‌های شبکه بر اساس استاندارد ملی INSO 5233-1، موفق شد گواهینامه تایید صلاحیت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان متولی این تجهیزات را دریافت نماید.

لازم به ذکر است که با توجه به پیشنهاد این آزمایشگاه، انجام آزمون‌های ایمنی بر روی سوئیچ‌های شبکه برای اولین بار انجام می‌گیرد و تا پیش از این اجباری نبوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف؛ این آزمایشگاه با برخورداری از توانمندی تست و آزمایش ایمنی تجهیزات امنیتی و دوربین های مدار بسته، با شناسایی و رفع ایرادات احتمالی، ضریب اطمینان این تجهیزات را که در مواردی در نقاط حساس کشور نصب می‌شوند، افزایش می‌دهد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *