معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > ضرورت یکسان سازی آموزش در دانشگاه های پزشکی کشور

ضرورت یکسان سازی آموزش در دانشگاه های پزشکی کشور

عضو هیات علمی انجمن ارتوپدی ایران گفت: آموزش‌ها باید در سطوح مختلف دانشگاه‌های پزشکی کشور یکسان باشد.

ضرورت یکسان سازی آموزش در دانشگاه های پزشکی کشورعکاشه عضو هیات علمی انجمن ارتوپدی ایران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: حقوق رزیدنت ها سال های متمادی مغفول باقی مانده است به همین خاطر باید تغییری در سیستم پرداختی به آنها ایجاد شود.

وی تاکید کرد: از جمله برنامه هایی که من برای آینده نظام پزشکی و رزیدنت ها دارم، اجرای معاونت رزیدنتی و معاونت رفاهی در حوزه ی نظام پزشکی برای پیگیری مشکلات و حقوق رزیدنت ها است چرا که از این طریق می توان وضعیت معیشتی، آموزشی و رفاهی این قشر را تحت کنترل قرار داد.

عکاشه ادامه داد: رزیدنت ها سازنده آینده پزشکی کشور هستند و باید در رفاه کامل باشند و با داشتن امنیت حرفه ای در کار خود بهترین خدمات را داشته باشند.

وی به یکسان سازی آموزش ها اشاره کرد و گفت: آموزش ها باید در سطوح مختلف یکسان باشد؛ به عبارتی بین دانشگاه های مختلف، سطح آموزش به افراد یکسان باشد.

این پزشک عنوان کرد: ما فقط نباید مسئول خطا گیری باشیم و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا اگر پزشک نیاز به حمایت داشت، در حوزه مسائل حقوقی و در بخشی از جامعه به عنوان نماینده پزشکان در هر حوزه ای که به آنها ظلم می شود، مورد حمایت قرار دهیم.

انتهای پیام /

تنها به دنبال خطاگیری از پزشکان نباشیم

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *