معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > فردا آخرین مهلت اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته‌های هنر

فردا آخرین مهلت اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته‌های هنر

دومین روز از آزمون سراسری ۹۶ صبح امروز با رقابت ۵۸۰ هزار و ۵۷۰ داوطلبان گروه‌ آزمایشی علوم تجربی آغاز شده و با برگزاری آزمون برای ۶ هزار و ۲۶۸ داوطلب گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر امروز جمعه
داوطلبان کنکور سراسری در گروه آزمایشی هنر تا فردا مهلت دارند که فرم اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته‌های هنر را تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان آزمون سراسری در گروه آزمایشی هنر علاقه‌ مند به رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶، به منظور شرکت در آزمون عملی این رشته‌ها باید مطابق جدولی که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده، نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از مجموعه‌های رشته‌های تحصیلی مربوط منحصراً به صورت اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبان برای تکمیل فرم تا فردا پنج‌شنبه ۲۲ تیرماه فرصت دارند تا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org اقدام کنند.

با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد، داوطلبانی که به انتخاب یک مجموعه از مجموعه‌ رشته‌های تحصیلی ذیربط برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌کنند، باید مبلغ ۲۵۰ هزار ریال بابت هزینه آزمون عملی در هر یک از مجموعه‌های ذیل به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه‌ رشته‌های تحصیلی موردنظر هستند باید نسبت به پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال بصورت اینترنتی اقدام کنند.

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *