معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > فعالیت فرهنگی «عفاف و حجاب» توسط مدارس علمیه خواهران

فعالیت فرهنگی «عفاف و حجاب» توسط مدارس علمیه خواهران

حجت الاسلام رضا اسکندری
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران از ابلاغ دستورالعمل هایی در هفته عفاف و حجاب برای مدارس علمیه خواهران سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام رضا اسکندری گفت:‌ نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه از وظایف اصلی حوزه های علمیه خواهران است. 

اسکندری افزود: معاونت فرهنگی – تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران به عنوان یکی از ماموریت‌های اصلی خود، دستورالعمل‌هایی برای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی هفته عفاف و حجاب به مدارس علمیه خواهران سراسر کشور ابلاغ کرده است.

وی اظهار داشت: یکی از عوامل موثر در توسعه و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، نقش عالمانه پیام رسانان و مبلغان این امر در ارتقای دانش و بینش جامعه است.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: ‌با توجه به ضرورت اجتماعی و اهمیت عفاف و حجاب و نیز جایگاه حوزه‌های علمیه خواهران به عنوان نهاد تصمیم ساز و تاثیرگذار در فرهنگ سازی مقوله‌های مهم اجتماعی، شعار «حجاب، عامل تحکیم خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی» به عنوان شعار محوری برای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در این موضوع انتخاب شده است.

اسکندری اظهار داشت: توجه و اهتمام ویژه به بهره‌برداری و استفاده از ظرفیت طلاب، مبلغان و دانش‌آموختگان مستعد می تواند در پیشبرد و جریان‌سازی فرهنگ عفاف و حجاب موثر باشد، از این رو ضروری است از تمام ظرفیت ها برای نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه استفاده کرد.

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *