معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برتر شد

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برتر شد

تهران- ایرنا- مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز برتر در میان دانشگاه‌های سطح دو کشور انتخاب شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پنجمین گردهمایی رئیسان مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور با حضور معاون امور دانشجویان داخل و مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
در این گردهمایی یک روزه، اهداف و برنامه‌های سال ۹۶ مراکز بهداشت و درمان و عملکرد مراکز بهداشت و درمان برای حاضران تشریح شد.
معرفی و تجلیل از مراکز بهداشت و درمان دانشجویی برتر کشور از دیگر برنامه‌های این گردهمایی بود که در جریان آن، مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز بهداشت برتر در میان دانشگاه‌های سطح دو کشور (۱۰ هزار تا ۱۵ هزار دانشجو) در سال ۹۵ انتخاب و معرفی شد.

** ارتقای رتبه ۱۹ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد
به گزارش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، هیات ممیزه این دانشگاه پس از بررسی ۲۵ پرونده، با ارتقای رتبه ۱۹ نفر از اعضای هیات علمی موافقت کرد.
از این تعداد، ۹ پرونده مربوط به ارتقا از مرتبه مربی به استادیاری، ۹ پرونده مربوط به ارتقا از مرتبه استادیاری به دانشیاری و ۱ پرونده مربوط به ارتقا از مرتبه دانشیاری به استادی بود.
همچنین با ارتقای رتبه چهار پرونده به دلیل ضعف در مستندات پژوهشی مخالفت شد و دو پرونده نیز برای بررسی مجدد به کمیسیون ارجاع داده شد.

**سی امین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد
به گزارش ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، رئیس این دانشگاه در سی امین جلسه شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی، اجرای طرح هایی در راستای فرهنگ سازی برای مأموریت های مهارت آفرینی دانشگاه علمی کاربردی را ضروری عنوان کرد.
محمدحسین امید با اشاره به اهمیت اجرای برنامه های محتوایی در حوزه فرهنگی از اعضای شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خواست غیر از برنامه های معمول اجرایی، برنامه های محتوایی و نوآورانه هر حوزه را برای سال جاری به شورای فرهنگی ارائه کنند.
وی با بیان اینکه موضوع مشاوره حساس و بسیار مهم است، خواستار تدوین و اجرای طرح نظام نامه جامع مشاوره با همکاری مرکز مشاوره و سلامت وزارت علوم، مراکز مشاوره دانشگاه های بزرگ و دیگر صاحب‌نظران و متخصصان حوزه مشاوره شد.
فراهنگ **۱۰۸۵**۹۰۲۲**۱۰۵۵ دریافت : ناهید پورمند*رقیه نوری*انتشار: زینب کارگر

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حل مشکل بیکاری نخبگان و راه‌اندازی مرکز نوآوری

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی – پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *