معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > مشکلات و نارسایی‌های دانشگاه آزاد دهدشت پیگیری خواهد شد

مشکلات و نارسایی‌های دانشگاه آزاد دهدشت پیگیری خواهد شد

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از پیگیری جدی مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت از طریق نشست با ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

نشست

به گزارش ایسنا، عدل هاشمی پور در نشست هئیت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد دهدشت از بررسی و رفع مشکلات این دانشگاه در جلسه مشترک با آقایان دکتر نوریان ریاست عالی دانشگاه آزاد کشور و دکتر محمودی ریاست دانشگاه آزاد استان در هفته آینده خبر داد و افزود: مقدمات و هماهنگی های لازم در خصوص تشکیل جلسه به منظور بررسی و مرتفع نمودن مشکلات دانشگاه آزاد دهدشت انجام شده است.

 وی، خواستار ارایه مشکلات این واحد دانشگاهی از ریاست دانشگاه و موانع موجود بهمراه ارائه راهکارهای لازم، کارشناسی شد.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان تغییر ساختار و اهتمام ویژه ای که دانشگاه آزاد کشور به زیر مجموعه بویژه مناطق کمتر توسعه یافته دارد، گفت: به رفع مشکلات و تقویت دانشگاه واحد دهدشت امیدواری بسیار دارم و به تبعیت از تغییرات و تغییر نگرش در سطوح اولیه، تغییر و هماهنگ شدن با سیاست های کلی دانشگاه آزاد در واحد دهدشت ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی، توجه بیشتر و تقویت معاونت آموزشی در جهت کیفیت بخشی به خروجی دانشگاه را نیز خواستار شد.

در این جلسه برخی از اعضاء هیئت علمی سؤالات و توضیحاتی از روند اجرای پروژه های در دست اقدام از نماینده مردم را پیگیر شدند و از زحمات ایشان قدردانی کردند.

در ابتدای جلسه مشکلات و نارسائیهای دانشگاه بصورت کلی و بیان برخی جزئیات به دلیل اهمیت توسط دکتر سادات ریاست دانشگاه و دکتر بهره بر معاونت آموزشی و پژوهشی این واحد دانشگاهی بیان شد.

پس از پایان جلسه مهندس هاشمی پور با حضور در جمع دانشجویان ساعتی با آنان به گفت و شنود نشست که با استقبال گرم و بدرقه صمیمانه دانشجویان پایان یافت.
انتهای پیام

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حل مشکل بیکاری نخبگان و راه‌اندازی مرکز نوآوری

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی – پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *