معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > مهلت ارسال آثار به همایش «نگرش علمی به عفاف و حجاب» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به همایش «نگرش علمی به عفاف و حجاب» تمدید شد

حجاب و عفاف. دانشجو . دانشگاه
مهلت ارسال آثار به همایش «نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب » که قرار است در اواخر سال جاری در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شود، تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، همایش ملی «نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب»  به همت معاونت فرهنگی دانشگاه (الزهرا س) در آذر ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.

این همایش بر آن است تا جامعه‌ دانشگاهی و فرهیخته‌ کشور را به یک گفتمان علمی رهنمون سازد و دریچه‌ای نو به مسأله‌ عفاف و حجاب در جامعه باز کند تا در راستای تحقق فرهنگ عفاف و حجاب و اعتلای جامعه اسلامی گام هایی نوین بردارد.

در این راستا فراخوان مقاله در هشت محور،  الهیات و مبانی معرفتی، ارتباطات و رسانه ها، برنامه ریزی و سیاستگذاری، بهداشت و سلامت، جامعه شناسی و علوم اجتماعی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی، هنر و ادبیات اعلام شده است.

نمایه شدن مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و چاپ مقالات برتر در فصلنامه های علمی – پژوهشی از امتیازات این همایش است.

به گزارش دبیرخانه این همایش، مهلت ارسال چکیده مقالات تا یک شهریور ماه و اصل مقالات تا سی شهریور ۱۳۹۶ تمدید شده است. علاقمندان برای ارسال آثار و توضیحات بیشتر به وبسایت http://elmiefaf.alzahra.ac.ir مراجعه کنند.

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *