معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون 96 تمدید شد

مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون 96 تمدید شد

تهران-ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون سراسری ۹۶ تا روز سه شنبه ۲۷ تیرماه خبر داد.

حسین توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۲۴ تیرماه ۹۶ برای اعلام سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی اقدام نکرده اند، ترتیبی اتحاذ شده است که این داوطلبان تا روز سه شنبه ۲۷ تیرماه ۹۶ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
وی افزود: دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال جاری لازم است پس از دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی از سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری مربوطه به وزارت آموزش و پرورش و ثبت آن در سایت سازمان سنجش، نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش ادامه داد: داوطلبان در صورت عدم ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق خود باید به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: منحصرا مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا پایان روز دوشنبه ۲ مردادماه ۹۶ به سازمان سنجش واصل شود، اعمال خواهد شد.
وی یادآور شد: ضمنا عدم اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان مذکور در سایت سازمان سنجش در مهلت مقرر شده، موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی افراد در نمره کل نهایی آنها می شود.
توکلی اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم) نیز شرکت کرده اند، می توانند با توجه به توضیخات داده شده، برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام کنند.
فراهنگ**۹۱۸۷**۱۸۲۳ خبرنگار: حمیدرضا بازگشا ** انتشار: طاهره نبی اللهی

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *