معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > نتایج آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور اعلام شد

نتایج آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور اعلام شد

تهران – ایرنا – نتایج کارنامه آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت شانزدهم سال ۹۵ دانشگاه پیام نور امروز از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org اعلام شد.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، همه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (نوبت شانزدهم) اعلام شده می توانند از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری ضمن مراجعه به سامانه گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند.
براساس این گزارش، همه پذیرفته شدگان لازم است در هنگام ثبت نام تصویر صفحه اول و سوم شناسنامه ، پشت و روی کارت ملی،-مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، مدرک مشخص کننده نظام وظیفه ویژه آقایان تاییدیه سهمیه ویژه استفاده کنندگان از سهمیه ها را با حجم حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت بارگذاری کنند.
وی با عنوان اینکه همه پذیرفته شدگان حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۵ فرصت دارند مدرک گواهی موقت دانش آموختگی خود را در سیستم بارگذاری کنند، تصریح کرد: امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای دانشجویان ایرانی که تا تاریخ
۳۱/۴/۹۵ دانش آموخته دوره کارشناسی شده اند، برای دوره تابستانی ۹۵ فراهم شده است و دانشجویان در صورت تمایل می توانند دروس دانشپذیری را که نمره خام آن کمتر از ۱۲ می باشد و نیز دروس جبرانی برای رشته های نامرتبط و جبرانی اجباری را در دوره مذکور اخذ و بگذرانند.
مدیرکل روابط عمومی همچنین ضمن تبریک به تمامی پذیرفته شدگان اظهار داشت: دانشجویان پس از ورود به سامانه گلستان با مطالعه صفحه اول آن می توانند از شناسه کاربری و گذر واژه خود مطلع و وارد سامانه گلستان شوند .
وی در پایان گفت: اطلاعیه های بعدی از طریق ‌پورتال دانشگاه پیام‌نور ‌به آدرس http://www.pnu.ac.ir اعلام خواهد شد.
فراهنگ **۱۰۸۵**۱۵۶۹
  • تحلیل کارنامه آزمون ارشد فراگیر نوبت شانزدهم
  • نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره شانزدهم

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حل مشکل بیکاری نخبگان و راه‌اندازی مرکز نوآوری

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی – پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *