معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > نتایج آزمون ph.d امروز اعلام می‌شود

نتایج آزمون ph.d امروز اعلام می‌شود

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج آزمون ph.d در امروز(پنجشنبه) خبر داد.  

کراپ‌شده - آزمون

دکتر محمد حسین  پور کاظمی با بیان اینکه نتایج آزمون دکتری تخصصی ph.d در ۶۳ رشته امروز(پنج‌شنبه ۲۵ خرداد) روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می‌شود گفت: در مجموع کل ظرفیت هزار و ۷۰۷ نفر است که ظرفیت دکتری آموزشی هزار و ۴۵۰ و دکتری پژوهشی ۲۵۷ نفر است.

وی ادامه داد:  نزدیک به ۴ هزار و ۴۴۰ نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند و با توجه به اینکه هم زمان با اعلام نتایج دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر می شود این افراد از امروز می‌توانند بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjeshp.ir آموزش پزشکی اقدام به انتخاب رشته کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از پذیرفته شدگان آزمون دکتری ph.d خواست تا ضمن مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته اقدام به انتخاب رشته کنند و اظهار کرد: کسانی می‌توانند دکتری پژوهشی را انتخاب کنند که دو مقاله    ISI داشته باشند و در غیر اینصورت انتخاب رشته آنها پذیرفته نمی‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فرصت انتخاب رشته آزمون ph.d تا ۲۸ خرداد ادامه دارد و بعد پذیرفته شدگان برای مصاحبه معرفی خواهند شد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

بدن خود را به کمک این معجون‌ها شارژ کنید/ فقر شکم پسر هندی را از توپ بسکتبال بزرگتر کرد/ پیامد‌های اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی/ ثبت نام بیش از ۲۶۲ هزار نفر در آزمون استخدامی

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *