معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > وجود ۴۵۰هزار صندلی خالی در دانشگاه‌ آزاد

وجود ۴۵۰هزار صندلی خالی در دانشگاه‌ آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی وجود ۴۵۰ هزار صندلی خالی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان یکی از مشکلات بزرگ این دانشگاه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – مجتبی علوی‌فاضل در نشست هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: در این برنامه تاکید زیادی بر رفع وابستگی دانشگاه به شهریه شده است.

وی افزود: جذب هیات علمی و ارتقاء این اعضا از دیگر برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

علوی فاضل به تصویب آئین‌نامه‌ای در مورد اساتید خارجی اشاره و تصریح کرد: طبق این آئین‌نامه اساتید خارجی یا اساتید ایرانی مقیم خارج از کشور می‌توانند برای تدریس یا در اختیار داشتن کرسی به دانشگاه آزاد اسلامی بیایند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ۳۰ شهید مدافع حرم از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور بوده‌اند، تاکید کرد: تکریم و حمایت از خانواده‌های این شهیدان نیز از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی تصریح کرد: به تازگی دفتر امور فارغ‌التحصیلان راه‌اندازی شده است که نشان می‌دهد فارغ‌التحصیلان هم مثل دانشجویان مورد حمایت دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

علوی فاضل نظارت بر امور آموزشی و حساسیت در رفع مشکلات آموزشی، راه‌اندازی سامانه آزمایشگاه‌های همکار دانشگاه آزاد اسلامی، توسعه کشت گلخانه‌ای در کشور و تصویب اساسنامه پژوهشگاه دانشگاهی را از دیگر برنامه‌های اجرا شده و در حال اجرای دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد.

وی وجود ۴۵۰ هزار صندلی خالی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان یکی از مشکلات بزرگ این دانشگاه اعلام کرد.

به گزارش ایسنا در جریان این نشست تشکیل شورای اقتصاد دانش‌بنیان با حضور استاندار، تمدید مجوز فعالیت مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و تبدیل موقت مرکز آموزشی اردل به پردیس دانشگاهی زیر نظر واحد شهرکرد با موافقت اکثریت اعضاء هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به تصویب رسید.

انتهای پیام

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای حل مشکل بیکاری نخبگان و راه‌اندازی مرکز نوآوری

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی – پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *