معماری
خانه > اخبار آزمون دکتری > وزارت علوم فعالیت دانشگاه پیام نور در تمام مقاطع تحصیلی را تایید کرد

وزارت علوم فعالیت دانشگاه پیام نور در تمام مقاطع تحصیلی را تایید کرد

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور از بررسی اساسنامه این دانشگاه در جلسه امروز شورای گسترش آموزش عالی و تایید فعالیت این دانشگاه در تمام مقاطع تحصیلی خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، علی اصغر رستمی ابوسعیدی در خصوص بررسی اساسنامه دانشگاه در شورای گسترش آموزش عالی کشور گفت: صبح امروز، ۲۵ تیرماه ۹۶، جلسه شورای گسترش آموزش عالی تشکیل شد و در این جلسه بررسی اساسنامه دانشگاه در دستور کار قرار گرفت و بر سیاست‌های کلی وزارت علوم همچون گذشته در دانشگاه پیام نور تاکید شد.
وی افزود: در اساسنامه دانشگاه پیام نور، ارائه آموزش های نیمه حضوری و ترکیبی مورد تاکید قرار گرفت و فعالیت دانشگاه در تمام مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به تایید شورای گسترش آموزش عالی رسید.
رستمی ابوسعیدی افزود: دانشگاه پیام نور بر این اساس می تواند در تمام رشته‌های تحصیلی مورد تایید وزارت علوم که قبلا دانشجو می پذیرفته، دانشجو بپذیرد و در این خصوص محدودیتی ندارد.
شورای گسترش آموزش عالی، بالاترین مرجع تصمیم گیری برای ایجاد، ادغام و انحلال رشته ها و دوره های تحصیلی، گروههای آموزشی، دانشکده ها و دانشگاههای دولتی و غیردولتی یا هر نوع مرکز آموزش عالی به شمار می آید.
تهیه و تدوین و تصویب برنامه های آموزشی دانشگاهها و مقررات و آیین نامه های آموزشی و بررسی صلاحیت علمی متقاضیان استخدام هیات علمی نیز جزء وظایف این شورای تخصصی است.
فراهنگ**۹۱۸۷**۱۰۵۵
دریافت کننده: حمیدرضا بازگشا**انتشار: زینب کارگر

همچنین ببینید

ایجاد بیش از ۱۵۰۰ شغل مستقیم/ زیان‎ده نیستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: در دانشگاه آزاد استان بیش از ۱۵۰۰ شغل به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *