معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > آزمون دستیاری دندانپزشکی برگزار شد

آزمون دستیاری دندانپزشکی برگزار شد

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی در سلامت کامل خبر داد و گفت: نتایج نهایی در شهریور ماه ۱۳۹۶ اعلام می‌شود.

کراپ‌شده - آزمون

به گزارش ایسنا، دکتر سعید عسگری از شرکت ۲۰۷۹ نفر در آزمون دستیاری دندانپزشکی در سال ۱۳۹۶ در ۹ حوزه انتخابی اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، مشهد، کرمان ، یزد، همدان و تهران خبر داد و افزود: حدود نیمی از شرکت‌کنندگان مربوط به حوزه امتحانی تهران بودند.

وی ااظهار کرد: کلید اولیه سوالات روز یکشنبه از طریق سایت مرکز سنجش  آموزش پزشکی منتشر خواهد شد و داوطلبان می‌توانند طبق مقررات اعلام شده اعتراضات خود را ارسال کنند.

دکتر عسگری افزود: امسال فرایند طراحی سوالات در ساختمان جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی به انجام رسید و به دلیل اعمال سازوکارهای جدید و به‌روز توسط مسؤولین مرکز مذکور، خوشبختانه روند اجرایی فرآیند طراحی سوالات و آماده‌سازی دفترچه سوالات آزمون از وضعیت بهبود یافته‌ای برخوردار بود.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با بیان اینکه در نحوه برگزاری آزمون امسال، تا کنون هیچگونه ایراد و خللی گزارش نشده است، گفت: آزمون امسال نیز در سلامت کامل برگزار شد و جای دارد تا از همکاری و دلسوزی تمامی متولیان امنیت آزمون قدردانی شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دکتر عسگری با آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی، ابراز امیدواری کرد: فرآیندهای اجرایی مربوط به اعلام اسامی قبول‌شدگان در مواعد مقرر، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی به انجام برسد تا با آغاز سال تحصیلی جدید، دستیاران جدیدالورود نیز شروع به تحصیل کنند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *