معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > اجرای طرح پژوهشی«تهیه جامع مدیریت پسماند شهرستان زاهدان»

اجرای طرح پژوهشی«تهیه جامع مدیریت پسماند شهرستان زاهدان»

طرح پژوهشی«تهیه جامع مدیریت پسماند شهرستان زاهدان» توسط معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی استان سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.

download (2).jpg

به گزارش ایسنا، فرح حیدری سرپرست معاونت پژوهش و فناوری واحد با بیان اینکه در خصوص طرح پژوهشی«تهیه جامع مدیریت پسماند شهرستان زاهدان» اظهار کرد: باتوجه به چشم انداز بیست ساله کشور و تکیه بر اصل ۵۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اهمیت حفظ محیط زیست، امروزه مدیریت پسماند یکی از ضروریترین محورهای توسعه پایدار محسوب می‌شود. 

وی ادامه داد: در این ارتباط قانون مدیریت پسماند و آیین نامه اجرایی مربوطه نقطه عطفی است که برای  برنامهریزیهای مرتبط تهیه و تصویب شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان؛ حیدری افزود: لذا با توجه به لزوم تهیه شناسنامه پسماند شهرستان زاهدان، جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان طی قرارداد پژوهشی با شهرداری شهرستان زاهدان، شروع به انجام طرحی تحت عنوان “تهیه طرح جامع پسماند شهر زاهدان” کرده است. 

سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان هدف از اجرای این طرح را مستندسازی وضعیت موجود پسماند، امکان سنجی و ارائه گزینههای مناسب و راهکارهای موثر اجرایی جهت تهیه برنامههای ۵ ساله و ۱۰ساله در زمینه پسماند در شهرستان زاهدان عنوان کرد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد موسسات غیرانتفاعی ساعت 20 اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *