معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > اجلاس شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی منطقه ۲ پژوهش و فناوری کشور

اجلاس شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی منطقه ۲ پژوهش و فناوری کشور

با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران حوزه پژوهشی وزارت علوم، اجلاس شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی منطقه ۲ پژوهش و فناوری کشور، ۱۵ اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، فراهم آوردن زمینه حضور و مشارکت فعال و مؤثر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری در پیشبرد برنامه‌های حوزه پژوهش و فناوری و تبادل تجربیات و هم‌افزایی امکانات شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی منطقه ۲ کشور و آسیب شناسی مسائل مربوط به امور پژوهشی و فناوری از اهداف برگزاری این نشست است.

همچنین بازدید از مراکز پژوهشی و فناوری، آزمایشگاه‌های مرکزی و پارک‌های علم و فناوری و دریافت نقطه نظرات معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و رؤسای پارک‌های علم و فناوری این منطقه از دیگر اهداف این اجلاس محسوب می‌شود.

همچنین در این اجلاس، مسائل مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی، آزمایشگاه‌های مرکزی، مسائل مربوط به امور پژوهشی، مسائل مربوط به نشریات و قطب‌های علمی کشور و انجمن‌های علمی ایران، مسائل مربوط به امور فناوری و پارک‌های علم و فناوری و مسائل مربوط به ارتباط با صنعت به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

بر اساس این گزارش از برنامه‌های جانبی این اجلاس می‌توان به بازدید از پارک‌های علم و فناوری و دیدار با هیات رئیسه و هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری استان گلستان اشاره کرد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *