معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > افزایش امضای نمایندگان حامی اقدامات جدید مدیریتی در دانشگاه آزاد به ۲۱۴ نفر

افزایش امضای نمایندگان حامی اقدامات جدید مدیریتی در دانشگاه آزاد به ۲۱۴ نفر

معاون پارلمانی و حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امضای نمایندگان حامی اقدامات جدید مدیریتی در دانشگاه آزاد به ۲۱۴ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منادی معاون پارلمانی و حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه ۲۳ خردادماه با اعلام خبر افزایش تعداد امضاء نمایندگان حامی اقدامات رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی گفت: چندی پیش و در ادامه رویکرد جدید مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دکتر ولایتی رئیس هیئت امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تهیه نامه‌ای خطاب به دکتر ولایتی، از اقدامات مدبرانه وی در جهت ارتقاء جایگاه و سامان بخشیدن به حوزه‌های مختلف حمایت قاطع نموده و خواستار ادامه این روند گردیدند.
معاون پارلمانی و حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: بخش هایی از این نامه و اشاره نمایندگان محترم به اینکه با عنایت به سند چشم انداز و اسناد بالا دستی نظام ارائه شد که ما نمایندگان امضاء کننده خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه شما اعلام می‌کنیم. 
وی افزود: تاکنون ۲۱۶ نماینده مجلس شورای اسلامی از هر سه فراکسیون اصولگرایان، مستقل و امید با امضاء این نامه حمایت خود را اعلام نمودند که بی تردید این اقدام نمایندگان می‌تواند فرصت مغتنمی را برای دانشگاه آزاد اسلامی در راستای دستیابی به اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده فراهم نماید.
منادی در پایان تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تمام تلاش خود را در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برنامه‌ها و سیاست‌های پیش بینی شده از سوی ریاست هئیت امناء و موسس دانشگاه و ارتقاء هر چه بیشتر جایگاه علمی و پژوهشی به کار خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: باتوجه به مشکلات دانشگاه از قبل قانون سنجش و پذیرش، اکثرنمایندگان محترم بر استقلال آزمون پزشکی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد درجهت ایجاد فرصت و شانس مجدد برای جوانان عزیز مشتاق تحصیل دررشته‌های پزشکی و دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاداسلامی و همچنین حمایت مالی ازدانشگاه آزاد ازطریق صندوق توسعه ملی ودیگر حمایت‌های قانونی مجلس تأکید نمود. 
 
متن نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر ولایتی رئیس هئیت موسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر ولایتی
ریاست محترم هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی
سلام علیکم
احتراما اعلام می‌دارد جایگاه و اهمیت علم و دانایی به عنوان رکن اصلی پیشرفت و تعالی بر کسی پوشیده نیست، ارزش انسان در آموزه‌های اسلامی و قرآنی به دانش اوست، دانشی که باعث رشد و سعادتمندی دین و دنیای انسان گردد.
در این راستا به عنوان یک مجموعه علمی مردم نهاد دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ با پیشنهاد فقید سعید مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و موافقت و حمایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تاییدات مقام معظم رهبری و مسئولین وقت تاسیس شد و منشاء خدمات ارزشمند علمی، پژوهشی، اقتصادی و فرهنگی گردید.
ارتحال جانسوز رئیس هیات موسس و هیات امضاء این دانشگاه باعث شوک در جامعه به ویژه در میان اعضاء بزرگ خانواده دانشگاه شد، در چنین شرایطی انتصاب حضرتعالی که چهره‌ای علمی و دانشگاهی شناخته شده، مقبول و مورد اعتماد امام، رهبری عزیز و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یار همیشه در صحنه انقلاب و امام و رهبری بود، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و یادآوری اثر بخش بودن این دانشگاه در حکم ایشان مایه مباهات و امتنان است.
همچنین از اعضاء محترم هیات موسس وامناء در انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رییس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی و تحولات اخیر در هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، به خصوص انتصاب رئیس دانشگاه (جناب دکترنوریان) که از اقدامات شایسته و در خور توجه جنابتان است نیز تشکر می‌نماید.
بیان راهبردهای مدیریتی در توسعه کیفی دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء هرم هیات علمی، جذب نخبگان و توجه جدی به توسعه شرکت‌های دانش بنیان در راستای سند برنامه‌های پنج ساله توسعه و سند چشم انداز ۱۴۰۴ در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مورد حمایت و پشتیبانی ما است.
سلامتی و دوام عمر مقام معظم رهبری و توفیقات روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسالت داریم.
انتهای پیام/ 

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *