معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر

ثبت نام در رونمایی از محصولات فناورانه برتر شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، به عنوان آخرین فرصت تا ۲۷ تیرماه تمدید شد.

بازدید نخست وزیر یونان از پارک فناوری پردیس

به گزارش ایسنا، «اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» هر ساله با هدف ارائه گزارش یکساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.

رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو یکی از برنامه‌های اصلی این رویداد است. شاخص‌های موثر در انتخاب محصولات برتر عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در دوره‌های قبلی رونمایی اجلاس و یا در جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی کشور، کامل بودن فرایند تجاری‌سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداکثر ۲ سال متناسب با ظرفیت بازار محصول، دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح، تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیک کشور و کاهش یا قطع وابستگی به کشورهای خارجی، انجام فرایندهای لازم به ‌منظور اخذ مالکیت‌های معنوی لازم مرتبط با محصول و همچنین وجود محصول در فهرست کالاها و خدمات دانش‌بنیان و یا دارا بودن ظرفیت حضور در این فهرست تعیین شده است.

در شهریورماه امسال و در «پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» نیز همانند هر سال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی خواهیم بود. بر این اساس و طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند می‌توانند در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارک مشارکت کنند.

بهره‌مندی از لیزینگ تا سقف ۲ میلیارد ریال،  تسهیل فرآیند جذب سرمایه جهت توسعه محصول رونمایی شده، قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یک ‌ماه و هماهنگی درج تبلیغات در نشریات تخصصی و معرفی جهت حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما از جمله مزایای رونمایی محصولات در این رویداد است.

متقاضیان برای حضور در این رویداد تا امروز ۲۷ تیرماه مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *