معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > انجام 90 درصد بازسازی و تجهیز امکانات خوابگاه‌های دانشگاه تهران

انجام 90 درصد بازسازی و تجهیز امکانات خوابگاه‌های دانشگاه تهران

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: ۹۰ درصدی خوابگاه های این دانشگاه بازسازی شده اند و خوابگاه فاطمیه و کوی دانشگاه برای اسکان دانشجویان فعال هستند.

90 درصد بازسازی و تجهیز امکانات خوابگاه های دانشگاه تهران انجام شده استحسن به نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌ و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در خصوص وضعیت خوابگاه های این دانشگاه در ایام تابستان گفت: ۹۰ درصدی خوابگاه های این دانشگاه بازسازی شده اند و خوابگاه فاطمیه و کوی دانشگاه به غیر از ۲ساختمان و همچنین خوابگاه های اجاره ای سطح شهر در ایام تابستان برای اسکان دانشجویان فعال هستند.

وی ادامه داد: بیشتر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در ایام تابستان در خوابگاه اسکان پیدا می‌کنند و دانشجویانی که پروژه دارند با هماهنگی اساتید می‌توانند از خوابگاه استفاده کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران افزود: فضای سبز جزو برنامه های اصلی معاونت دانشجویی دانشگاه تهران است که به صورت قابل توجهی در کوی دانشگاه و همچنین در محوطه اصلی دانشگاه تهران آماده و افتتاح شده است.

به نژاد بیان کرد: در بحث پایش سلامت نیز آمادگی داریم که از دانشجویان شرکت کننده در این مسابقات ورزشی پایش سلامت استفاده شود؛ همچنین تجهیزات درمانی دانشگاه تهران و بخش مشاوره هم برای خدمت رسانی به این دانشجویان مهیا شده است.

وی با اشاره به تجهیز سلف دانشگاه تهران و خوابگاه های این دانشگاه یادآور شد: در بخش تغذیه نیز سعی شده از بهترین امکانات و با کیفیت مناسب برای پذیرایی از دانشجویان استفاده شود.

انتهای پیام/

ضرورت بهره مندی از امکانات مطلوب برای تجهیز سلف دانشگاه تهران

همچنین ببینید

نتایج اولیه رشته‌های‌ نیمه متمرکز کنکور ۹۶ منتشر شد

اسامی‌ معرفی‌شدگان‌ چندبرابر ظرفیت رشته‌های‌ مختلف‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز دانشگاهها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی در آزمون‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *