معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > اهداف و آرمانهای دفتر تحکیم در راستای منویات رهبری است

اهداف و آرمانهای دفتر تحکیم در راستای منویات رهبری است

تهران – ایرنا – عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: دانشجویان و اعضای دفتر تحکیم وحدت بدانند اهداف و آرمانهای این جنبش در راستای منویات رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

مریم باغبان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی واحد آموزش ایرنا اظهارکرد:‌ مراسم افتتاحیه سی و چهارمین نشست اعضای دفتر تحکیم وحدت امروز با موضوع جمهوریت ناتمام ، به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد .
وی با بیان اینکه این نشست ها به مدت پنج روز و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت افزود: نشست های دفتر تحکیم سالیانه است و در این نشست اعضای جدید شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت طی انتخاباتی که برگزار می شود ، انتخاب می شوند .
باغبان اظهار کرد: در این دوره ۱۶ نفر از دانشگاههای مختلف کشور نامزد شده اند و این انتخابات روز پنجشنبه ۲۲ تیرماه با معرفی کاندیداها در این دانشگاه انجام خواهد پذیرفت .
وی گفت: این نشست کاملا تشکیلاتی است و اعضای حاضر در این مراسم دانشجویان تشکیلاتی از انجمن های عضو دانشگاهها سراسر کشور هستند.
باغبان افزود: در مراسم امروز رحیم پورازغدی به عنوان سخنران شرکت داشت و پس از آن شورای عمومی تشکیلاتی برگزار شد.
عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: در روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه به ترتیب بیان تاریخ تحکیم وحدت ، تحلیل انتخابات که به صورت مناظره برگزار می شود و همچنین بازخوانی کتاب ولایت فقیه حضرت امام راحل را به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد .
وی افزود: روز یکشنبه مبحث آرمان و تشکل و تحلیل وضعیت خاورمیانه را برگزار خواهیم کرد و در این رابطه دکتر سادات از شبکه العالم و الکوثر در این نشست حضور خواند یافت .
باغبان در خصوص رشد و گسترش و انظباط تشکیلاتی دفتر تحکیم وحدت نسبت به دوره گذشته اظهارکرد: دفتر تحکیم طی این مدت روند روبه رشدی داشت و مبیین این ادعا با توجه به راهبردهای دفتر ، میزان مشارکت دانشگاهیان ، حضور در صحنه های مختلف سیاسی و مناسبتی ،‌ خروجی اتحادیه و ارتباط با خبرگزاری ها را می توان جمله این روند صعودی برشمرد.
وی اظهارامیدواری کرد این راهی که دفتر تحکیم وحدت طی می کند دیگر دانشجویان و علاقمندان به آن این مسیر را ادامه دهند و در مجموع اهداف و آرمانهای اعضای این جنبش در راستای منویات رهبر معظم انقلاب است .
وی گفت: در انتخابات اخیر ریاست جمهوری اتحادیه حضوری فعال داشت و شاید نتیجه آن خواسته این دفتررا تامین نکرد ولی حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی در کشور برقرار است و آینده مطلوبی را برای آن ترسیم می کنیم.
فراهنگ ۱۴۱۷ ** ۱۸۲۳ خبرنگار: سید مهدی حسینی ** انتشار: طاهره نبی اللهی

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *