معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > برترین‌های مسابقات بین‌المللی سازه‌های ماکارونی یزد معرفی شدند

برترین‌های مسابقات بین‌المللی سازه‌های ماکارونی یزد معرفی شدند

اولین دوره مسابقات بین‌المللی سازه‌های ماکارونی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

دومین دوره مسابقات کشوری پل ماکارونی در بیرجند

به گزارش ایسنا، نخستین دوره مسابقات بین‌المللی سازه‌های ماکارونی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد با حضور ۱۴۰ تیم از ۱۱ کشور دنیا از جمله کشورهای اتریش، آلمان، چین، فرانسه، عراق، هند و پاکستان به میزبانی یزد برگزار شد.

در این رقابت‌ها که دو روز به طول انجامید، ۴۵۲ سازه ماکارونی در پنج گرایش مختلف با هم به رقابت پرداختند که در پایان و در گرایش راندمان دانشجویی به ترتیب دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای استان‌های یزد، کرمانشاه و زنجان به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در گرایش هدفمند نیز دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد مقام اول، دبیرستان پارسای استان اصفهان مقام دوم و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد مقام سوم را کسب کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان جنوبی مقام اول گرایش سنگین را به خود اختصاص داد، در این بخش دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای استان یزد دوم شد و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان کرمانشاه مقام سوم را دریافت کرد.

در قسمت ستون فشاری نیز تیم‌های فولادسازان کیوان، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

در گرایش المان شهری نیز تیم‌های دانشکده رقیه(س) و دانشکده امام علی(ع) از دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد عناوین برتر ار کسب کردند.

در گرایش پل عابر پیاده زیبا نیز تیم‌های دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای استان یزد توانستند مقام برتر این گرایش را کسب کنند.

بر اساس این گزارش، این رقابت‌ها در بخش دانش‌آموزی نیز برگزار شد که در پایان بخش راندمان دانش‌آموزی، تیم‌هایی از مجتمع آموزشی اختر دانش مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و تیم هنرستان صنایع لاستیک مقام سوم را بدست آورد.

انتهای پیام

همچنین ببینید

از خطر شیوع آنفلوانزای مرغی در کشور تا چاقی شکی نیمی از مردان ایرانی

حوزه سلامت در هفته قبل با رویداد‌های مواجه بود که در این بسته خبری به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *