معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > بررسی کاربرد علوم مکانی در مدیریت بحران‌ها و حوادث طبیعی

بررسی کاربرد علوم مکانی در مدیریت بحران‌ها و حوادث طبیعی

دوره آموزشی بین‌المللی کاربرد علوم مکانی در مدیریت بحران‌ها و حوادث طبیعی توسط پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، دوره آموزشی بین‌المللی کاربرد علوم مکانی در مدیریت بحران‌ها و حوادث طبیعی توسط پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران با همکاری پردیس دانشکده‌های فنی، دانشگاه علمی کاربردی اشتوتگارت و مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) از امروز، ۹ اردیبهشت ماه در پردیس کیش افتتاح شد.

این دوره آموزشی تا ۱۴ اردیبهشت به طول می‌انجامد و حدود ۲۰ استاد، محقق و پژوهشگر از سراسر جهان همراه با همتایان ایرانی خود شرکت دارند. موضوع اصلی این دوره «کاربرد علوم مکانی در مدیریت بحران‌ها و حوادث طبیعی» در حوزه مهندسی نقشه‌برداری (زمینی، هوایی و ماهواره‌ای) و کاربردهای اطلاعات مکانی و سنجش از دور در حوزه‌های مختلف شهری و برون‌شهری است.

از جمله اهداف اصلی این کارگاه، ایجاد تمهیداتی برای تبادل اطلاعات و تجربیات میان پژوهشگران و اساتید معتبر داخلی و بین‌المللی و همچنین سازمان‌های مرتبط دولتی و خصوصی است.

محورهای اصلی دوره، کاربردهای علوم مختلف حوزه مهندسی نقشه‌برداری در مطالعات علوم زمین و در حیطه مدیریت و پایش مخاطرات و بحران‌های زیست‌محیطی و ارزیابی خسارات ناشی از آنهاست.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کلاس‌های نوروزی آنلاین همراه با استاد به کمک استارت آپ‌ها

یکی از استارت آپ‌ها موفق به ایجاد سامانه‌ای در حوزه تدریس آنلاین شده است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *