معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > برگزاری هزار جلسه مشاوره برای دانشجویان واحد علوم تحقیقات

برگزاری هزار جلسه مشاوره برای دانشجویان واحد علوم تحقیقات

علوم تحقیقاتمعاون دانشجویی واحد علوم تحقیقات از افزایش کیفیت خدمات دانشجویی این واحد دانشگاهی در سال جاری خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از هزار جلسه مشاوره برای دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کرم الله دانش فرد با بیان اینکه منابع مالی در دانشگاه از چالش های فعالیت های فرهنگی در واحد علوم و تحقیقات است، گفت: سعی بر آن است با صیانت از شهریه دانشجویان، هزینه های فرهنگی با حساسیت و بیشترین بهره وری صرف شود.

به گفته وی، تقویت کانون ها و نشریات دانشجویی به طور اعم و عمومیت دادن فعالیت های دانشجویی در تمام زمینه ها از مهم ترین برنامه های این معاونت خواهد بود. همچنین در سال جدید بیش از پیش در ارتقا کیفیت خدمات دانشجویی، برگزاری اردوهای فرهنگی و علمی، رفاه دانشجویی و تسریع در ارائه خدمات دانشجویی کوشش می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات از راه اندازی و فعالیت ۲۰ کانون و ۱۵ نشریه دانشجویی طی ۲ سال گذشته خبر داد و  گفت: برای ارتقا سطح کمی و کیفی فعالیت این کانون ها و نشریات بر آن هستیم بیش از گذشته به پشتیبانی سازمانی و مالی در این حوزه پرداخته شود.

دانش فرد عنوان کرد: در حوزه های فرهنگی شاهد خلاقیت و پیچیدگی فعالیت ها و در حوزه دانشجویی با حجم وسیعی از کارهای روزمره و ضروری مواجه هستیم اما اختلاط این دو حوزه موجب افزایش بهره وری از ظرفیت های این معاونت شده است.

وی مهمترین اولویت سال ۹۵ را ارتقا و تقویت حضور اساتید و کارکنان واحد در برنامه های فرهنگی دانست و اظهار داشت: در سال جدید اساتید و کارکنان به عنوان دو بازوی مهم فرهنگی تقویت و ساماندهی می شوند.

معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم تحقیقات از راه اندازی ۷ طرح اساتید مشاور به عنوان یکی دیگر از طرح های موفق فرهنگی یاد کرد و گفت : تاکنون ۱۰۰ استاد در طرح استاد مشاور ستاد شاهد و ایثارگران شرکت کرده و تعداد زیادی از دانشجویان شاهد نیز تحت پوشش خدمات علمی و آموزشی این اساتید قرار گرفته اند.  

همچنین ببینید

امروز آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *