معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > بورس چین ویژه دانشجویان مرتبط با رشته نانو اعطا می شود

بورس چین ویژه دانشجویان مرتبط با رشته نانو اعطا می شود

دانشجویان بورسیه
دولت چین دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط با رشته نانو را برای سال ۲۰۱۷ بورس می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم حاجی زاده مدیرکل بورس و اعزام به خارج وزارت علوم در بخشنامه ای به ریاست دانشگاه ها، اعلام کرد: با توجه به اقدامات و تلاش های به عمل آمده در خصوص استفاده از بورس دولت چین (آکادمی علوم چین، مرکز ملی نانو)، دانشجویان سال آخر کارشناسی (با هدف جذب در دوره کارشناسی ارشد) و دانشجویان کارشناسی ارشد (با هدف جذب در دوره دکتری) را بورسیه کند.

مرکز نانو محدودتی برای تعداد شرکت کنندگان در نظر نگرفته و هزینه های محلی (اقامت، رفت و آمد، غذا) برای تمام شرکت کنندگان را تقبل می کند.

علاقمندان می توانند درخواست خود را به طور مستقیم به آدرس (nanoforum@nanoctr.cn) و یا از طریق رایزن علمی ایران در چین به آدرس (chac@saorg.ir) ارسال کنند. اطلاعیه مذکور در سایت رایزنی به آدرس (chac.saorg.ir) قسمت چین نیز وجود دارد.

بنابراین با توجه به نکات زیر دانشگاه ها می توانند داوطلبان را برای این کمپ تابستانی معرفی کنند.

آخرین مهلت درخواست متقاضیان  ۳۰ خرداد ۹۶ (۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ ) اعلام شده، همچنین متقاضی باید دانشجوی سال آخر کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی ارشد بوده و رشته وی مرتبط با نانو باشد.

هدف متقاضی از شرکت در این دوره  بررسی وضعیت چین برای ادامه تحصیل بوده و  امکان سفر خارج را داشته باشد، یعنی از نظر سربازی، دانشگاه و خانواده با مشکلی مواجه نباشد. متقاضی در صورت پذیرش، حتما باید در دوره مذکور شرکت کرده و به زبان انگلیسی نیز آشنایی کافی داشته باشد.

لازم به ذکر است اطلاعیه مربوط به سایت اداره کل بورس به آدرس scholarship.saorg.ir  درج شده ، متقاضیان می توانند در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سامانه grad.saorg.ir  و رشته ها و دانشگاه های وزارت بهداشت در سامانه behdasht.gov.ir  اقدام کنند بدیهی است به هیچ یک از درخواست ها پس از پایان مهلت مقرر ترتیب اثری داده نخواهد شد.

همچنین ببینید

برگزاری کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام"

کنفرانس "عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام" ، ۳۰ آذر ماه امسال در دانشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *