معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > تحویل ۲۰۳۴۷ تخت بیمارستانی تا پایان فروردین ۹۶

تحویل ۲۰۳۴۷ تخت بیمارستانی تا پایان فروردین ۹۶

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: تاکنون از مجموع ۴۸۱ پروژه ارائه تخت‌های بیمارستانی ۴۱۶ پروژه تحویل شده است.

به گزارش  خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان اینکه ما توانسته ایم تعهدمان را در خصوص تامین ۲۱ هزار تخت بیمارستانی تحقق ببخشیم، گفت: در سال گذشته با عنایات خداوند متعال و تأسی از فرامین رهبر معظم انقلاب توانستیم پروژه‌های بیمارستانی بسیاری را در قالب طرح تامین ۲۱ هزار تخت بیمارستانی به سرانجام برسانیم به طوری که تا پایان فروردین ماه امسال ۲۰ هزار و ۳۴۷ تخت بیمارستانی جدید تحویل داده شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تاکنون از تعداد ۴۸۱ پروژه ۴۱۶ پروژه تحویل شده است، اضافه کرد: در سال ۹۵ تعداد ۱۱۱ بیمارستان با ۷ هزار و ۶۰۶ تخت تحویل شد که از این تعداد ۱۱ پروژه مربوط به بیمارستان‌های بالای ۲۰۰ تخت با مجموع ۳ هزار و  ۹۶۸ تخت بوده است.
دکتر صدرالسادات اضافه کرد: همچنین ۶۵ پروژه با ۷ هزار و ۴۸ تخت در حال اجرا است که از این تعداد ۱۱ پروژه با مجموع ۲ هزار و ۶۹۳ تخت جزو پروژه‌های بالای ۲۰۰ تخت است و تلاش برای به سرانجام رساندن باقی پروژه‌ها ادامه دارد.
وی یادآور شد: نوع خدمات دهی این بیمارستان‌ها به دو نوع عمومی و تخصصی تقسیم می‌شوند که بخش تخصصی شامل بیمارستان‌های کودکان، سوختگی، قلب، روانی، تنفسی، پوست، چشم و گوش و حلق و بینی می‌شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

برگزاری کلاس‌های نوروزی آنلاین همراه با استاد به کمک استارت آپ‌ها

یکی از استارت آپ‌ها موفق به ایجاد سامانه‌ای در حوزه تدریس آنلاین شده است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *