معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > تدوین نقشه جامع توسعه آموزش در دانشگاه فرهنگیان

تدوین نقشه جامع توسعه آموزش در دانشگاه فرهنگیان

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از تدوین نقشه جامع توسعه آموزش در این دانشگاه به منظور چگونگی توزیع رشته و کیفیت بخشی به فعالیت‌ها خبر داد.

نعمت‌الله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه‌های جدید این دانشگاه اظهار داشت: اجرای نظام مبتنی بر برنامه درسی ملی آموزش و پرورش را مورد توجه قرار دادیم و در حال بازبینی عناوین رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها هستیم.
وی ادامه داد: بعد از تصویب عناوین رشته‌ها، اقدام به تولید برنامه‌های لازم می‌کنیم و نقشه جامع توسعه آموزش که بر اساس مصوبات آمایش آموزش عالی است، در دستور کار قرار می‌گیرد. این مصوبات به آمایش رشته‌ها و توزیع آن در پردیس‌ها می‌پردازد که فعلا در حال بررسی است.
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: تولید نقشه جامع توسعه آموزش بهترین و کارآمدترین تأثیر را در روند برنامه‌های دانشگاه دارد چرا که مشخص می‌کند چه رشته‌ای در کدام پردیس و بر اساس چه شرایطی ارائه شود.
موسی‌پور اضافه کرد: تهیه این نقشه جزو کارهای اساسی دانشگاه محسوب شده و هر چه از زمان تهیه و اجرای آن بگذرد، دانشگاه متحمل ضرر خواهد شد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع آموزشگران دانشگاه و ساماندهی اعضای هیأت علمی اشاره داشت و گفت: طبق پیگیری‌های انجام شده بخشنامه‌ای برای تعیین وضعیت مدر‌سان مراکز تربیت معلم صادر شد که از کارهای اصلی آن اجرای این بخشنامه برای اعضای دانشگاه است.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از امروز آغاز شد

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ رشته‌های علوم پزشکی از امروز دوشنبه ۳۰ بهمن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *