معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > تقویت نظارت پیشگیرانه و کیفیت بخشی مراکز علمی کاربردی تهران

تقویت نظارت پیشگیرانه و کیفیت بخشی مراکز علمی کاربردی تهران

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران تاکید کرد: تقویت نظارت پیشگیرانه و کیفیت بخشی به مراکز آموزش علمی کاربردی استان از اولویت‌های اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران است.

01247968-8074-43f1-b0c6-1ea00617c144.jpg

به گزارش ایسنا، دکتر رامین حاجی خانی با اعلام این خبر افزود: تشکیل هیات نظارت و ارزیابی واحد استان و استمرار جلسات آن، یکی از برنامه‌های اصلی واحد استانی در سال جاری است و رویکرد واحد استانی در بحث نظارت، استقرار نظام نظارت و ارزیابی مبتنی بر روش پیشگیرانه است.

وی افزود: بر اساس اسناد بالادستی و سیاست‌های ابلاغی از سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نظارت مستمر و ارتقای همه جانبه کیفیت آموزش‌های علمی کاربردی در مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران از اصلی‌ترین وظایف هیات نظارت و ارزیابی استان است.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران خاطرنشان کرد: نظارت برای کمک به مراکز درجهت ارتقای کیفیت صورت می‌گیرد و مراکز آموزش علمی کاربردی استان می‌توانند از این ظرفیت بعنوان فرصت جهت کیفیت‌بخشی به آموزش‌ها بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران، دکتر حاجی‌خانی تاکید کرد: هدف نظارت‌ها مچ‌گیری نبوده، بلکه پیشگیری و درجهت کمک به مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران بوده و بر این اساس طبق رویکرد جدید، پس از بازدید میدانی از مراکز توسط هیات‌های اعزامی و تکمیل گزارش‌های نظارتی از رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان دعوت می‌شود و در یک روش تعاملی و اطلاع‌رسانی و پیشگیرانه، مسائل نظارتی بررسی، پیگیری و تا حصول نتیجه دنبال می شود.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون چهار جلسه کمیته نظارت و ارزیابی استان برگزار و ۳۸ مصوبه نظارتی صادر شده و ۳۵ بازدید نظارتی نیز از مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران انجام شده است.

انتهای پیام

همچنین ببینید

درمان آسیب‌های مغزی با کمک سلول‌های بنیادی

محققان دانشگاه "جورجیا" با استفاده از سلولهای بنیادی یک روش جدید برای درمان سکته مغزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *