معماری
خانه > اخبار آزمون کارشناسی ارشد > توسعه همکاری واحد علوم و تحقیقات با دانشگاه‌های کانادا و ایرلند

توسعه همکاری واحد علوم و تحقیقات با دانشگاه‌های کانادا و ایرلند

نمایندگانی از موسسه لوانت و دانشگاه آلبرتا در کانادا و نیز دانشگاه کورک ایرلند از واحد علوم و تحقیقات بازدید و با برخی از مسئولان این واحد گفت و گو کردند.

واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش ایسنا، در این نشست مشترک با نمایش فیلم کوتاهی در مورد واحد علوم و تحقیقات، امکانات علمی، آموزشی و تحقیقاتی این واحد معرفی شد. همچنین نمایندگان واحد علوم و تحقیقات برای همکاری در زمینه های پژوهشی و آموزشی در سطح کارشناسی ارشد و دکتری تا صدور مدرک مشترک و دوگانه و نیز برگزاری دوره های تخصصی فشرده اعلام آمادگی کردند.

براساس این گزارش، نمایندگان آلبرتا و کورک نیز با چند پرده نما توضیحات مبسوطی در مورد دانشگاه های خود ارائه داده و سپس در مورد امکان همکاری گفتگو کردند.

لازم به ذکر است واحد علوم و تحقیقات در زمینه همکاری نفت وگاز، نانو تکنولوژی و محیط زیست با دانشگاه آلبرتا و در حوزه های مدیریت، DBA ، محیط زیست و صنایع غذایی با دانشگاه کورک ، اعلام آمادگی کرده است .

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه آلبرتا با ۲۹۰۰۰ دانشجو در زمره ۵ دانشگاه برتر کانادا قرار دارد، “سبز”ترین دانشگاه دنیاست و در زمینه های متعددی به ویژه محیط زیست و نفت و گاز شهرت بین المللی دارد. دانشگاه کورک در ایرلند با ۲۰۰۰۰ دانشجو نیز در شمار ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و به ویژه با بهره گیری از معافیت‌های مالیاتی ایرلند که بسیاری از شرکت های فراملیتی را تشویق به سرمایه گزاری در پژوهش و توسعه در ایرلند کرده است. همچنین دانشگاه کورک در زمینه مدیریت، محیط زیست و صنایع غذایی دارای اعتبار جهانی است و دانشگاه “سبز” شمرده می شود.

انتهای پیام

همچنین ببینید

برگزاری کلاس‌های نوروزی آنلاین همراه با استاد به کمک استارت آپ‌ها

یکی از استارت آپ‌ها موفق به ایجاد سامانه‌ای در حوزه تدریس آنلاین شده است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *